Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ki hogyan mondta el az anyósán...

Ki hogyan mondta el az anyósának, hogy nagymama lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon jó a kapcsolatom az anyósommal, szinte jobb mint anyukámmal volt. Nem vagyok még várandós, de sokat agyalok rajta, hogy hogyan mondanám el nekik, szívesen olvasnék igazán megható, izgalmas, egyedi ötleteket is.

A férjem az egyetlen gyermekük, ezért is fontos számomra!



2022. júl. 20. 13:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldalról nézem már: nem is emlékszem, pontosan milyen szavakkal tudatták velünk az unoka hírét, csak azt tudom, hogy nagyon örültem, megölelgettem őket. Sajnos megszakadt ez a terhesség, a második alkalomnál már ott motoszkált bennem, hogy milyen jó volna, ha most minden rendben alakulna. Így is lett, nagyon szép, nagyon jó dolog nagypapának lenni, hidd el, ehhez képest semmiség, bármilyen kedves vagy szellemes maradandó élménynek szánt módon mondjátok el a hírt!
2022. júl. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!