Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyinak miért kellett ennyire...

Nagyinak miért kellett ennyire nyíltan érdeklődnie?

Figyelt kérdés

Nálunk volt ma a családi ebéd, eljött apum testvére, felesége és a velem egykorú fiuk is. Tudni kell, hogy a fiúnak vékony a hangja szinte alig mutált, 20 éves. Jóba vagyok vele, néha összefutunk beszélgetünk és ennyi. Volt már neki baratnője, de egy ideje senkije nincs.

Ebéd közepén pedig jó hangosan megszólalt a nagyi, hogy most akkor ő b*zi vagy nem?

De így neki szegezte a kérdést. Olyan csönd volt utána percekig. Persze szegény nem mondott erre semmit se és elvörösödött. Ebéd után pedig apu és a testvére kihívta a kertbe a mamát és jól leszídták hogy ezt most miért kellett.

Szerintettek ha meleg lenne azt nem fogadná el a mama? :/


2022. júl. 31. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
"nem támadott le vagy iylesmi." De, pontosan ezt tette, ráadásul elég primitív módon.
2022. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezte, de nem szidta.
2022. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert egy neveletlen, bunkó vénasszony, aki azt hiszi, hogy neki bármit lehet, mert öreg. Az unokatesód meg egy balfasz, hogy nem válaszolt. Azt is mondhatta volna, hogy semmi köze hozzá, vagy egy egyszerű igent/nemet. Az anyja helyében is megvédtem volna, ha már ilyen mafla. Csak apád és a testvére normális a családban.
2022. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%

Honnan tudjuk? Kérdezd meg a nagyid.

Jó szókimondó az öreglány😀

2022. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Miért keverik egyesek a szókimondót a bunkó paraszttal?
2022. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%
Én azt nem értem, hogy ha valaki idős, akkor ez miért elég indok, hogy egy büdös nagy paraszt legyen???
2022. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
16! Aztán a fiatalokra mondják, hogy bunkók és neveletlenek! Miközben az idősebb korosztályban is vannak érdekes egyedek.
2022. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

Srác helyében azt mondtam volna, (ha az, ha nem az) hogy “Igen, az vagyok és akkor mi van?”

Ha az, akkor túlesett a vallomáson, ha nem az, akkor meg jól ki lehet röhögni a nagyit.

2022. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%

És ha az?


Egyébként ha nem lenne az, leosztotta volna a nagyit, nem csendben meghúzza magát.


Legalábbis amikor engem neveztek nyíltan leszbikusnak majd leestem a székről úgy röhögtem. Komolyan? Mert fiúsan öltözködöm? Úbmeg.

2022. aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!