Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van itt olyan meleg, leszbikus...

Van itt olyan meleg, leszbikus vagy egyéb eltérő szexualitással rendelkező ember, akinek a nagyszülői jobban fogadták a hírt mint a saját szülei?

Figyelt kérdés
Azóta hogy változott a helyzetetek?

2022. aug. 5. 23:52
 1/10 anonim válasza:
100%

A nagymamám mindig szeretni fog,mindegy,hogy ki vagyok.

A szüleim kitagadtak.

2022. aug. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
nagyszülők sokszor emgértőbbek.
2022. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Aszexuális spektrumon vagyok (demi). Szüleim e tekintetben konzervatívabbak, ők nem tudnak róla, de szerintem nehezen értenék meg. Nagymamámnak amikor elmagyaráztam, hogy ez a helyzet, meg mit is jelent, szeme sem rebbent. :D


Amúgy amikor még 16 körül voltam, és még nem volt barátom, a Nagymamám egyszer leültetett, és elkezdett arról beszélni, hogy tudja, hogy milyen nehéz a meleg embereknek coming outolni, és mennyire tiszteli őket azért, hogy felvállalják magukat, valószínű, mert azt hitte, leszbikus vagyok. :D Mondtam neki, hogy nem, de értékelem a próbálkozást.

2022. aug. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az idősebb generáció jobban elfogadja, hogy a világ változik, most mar nem élünk úgy, mint az 1900-as években. Nekem a nagymamám teljesen elfogadja a másságot, viszont a szüleim és a testvérem nem. Egyébként panszexuális vagyok és senki nem tudja a családból. Nem is fogom elmondani nekik. (Mivel hetero kapcsolatban élek).
2022. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem mamáim már nem élnek csak 2 papám, de az egyik nagymamámmal nagyon közel álltunk egymáshoz. Azt terveztem,m hogy, ha felvettek egyetemre és ott majd megtetszik egy aranyos lány, akkor elég sokat fogok róla beszélni ahhoz, hogy rákérdezzen, mi van, de hát ugye meghalt...

Amúgy én biszex vagyok, öcsém tudja-őt annyira nem érdekli, anyám sejti-őt lehet kicsit aggasztja, apa pedig homofób, de amennyire figyelmes, 10 napig kéne "I'M BISEXUAL" feliratú pólókat hordanom, mire feltűnne neki valami fura.

2022. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
95%
Amikor a tesóm elmondta a családnak hogy transznemű (külön-külön), a szülei teljesen meg voltak borulva, nagymamám meg annyit mondott, hogy oké, mostantól 3 lányunokája van, és elment kávét főzni. :D Azóta meg lelkesen szabja át neki a szoknyáit.
2022. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
*szüleink
2022. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Apám figyelmetlen, rossz a kapcsolat, esélyes, hogy azt se tudja hová járok egyetemre, pedig együtt élünk. Tudtommal homofób, asszem régen amikor ment az Ezek megőrültek az egyik szereplőt mindig szidta, hogy bzi.

Anyám homofób, minden jelre ordítva ugrik, szerintem sejt valamit. Folyton nyaggat a gyanúval. De olyanokkal is, hogy tuti leszbikus vagyok, mert meleg palikat nézek az Anikó showban, és ordítva csatornát vált, ha meglátja. Meg traktál, hogy bzinak lenni undorító, és csak döntés kérdése, és én ne döntsek így/csak azért döntöttem így, mert tudom, hogy neki nem tetszik, stb.


Az anyai nagymamám él egyedül csak, a többi nagyszülő életében még nekem sem tudatosult, hogy biszex vagyok. (Anyai nagyapám 13 éves koromban halt meg, apai mamám 9 éves korom körül, apai nagyapám korábban, de ő utált, mindig panaszkodott, ha látott)

Mama talán tudja, nyíltan rákérdezett 3 éve talkshow nézése közben. Annyit mondott, hogy fiatal korában ő is akart barátnőt, csak akkor nem volt szokás, aztán meg megismerte nagyapámat. Aztán ennyiben maradt. Lehet azóta el is felejtette, 81 lesz, már elég feledékeny.

2022. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos, lehet a nagyapádhoz a társadalmi elvárások miatt ment hozzá?
2022. aug. 7. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem hiszem. Mamám szülei, főleg az apja, nagyon ellenezte a papámmal való házasságot, mert nagyapám egy tanyasi parasztcsaládban született, nem volt túl tehetős. De mamám édesanyja, és nevelőapja is kifejezte, hogy nem gondolja annyira jő ötletnek a dolgot. Meg mamámnak csomó férfi udvarlója volt anno fiatalon a papán kívül, külső nyomásra bármelyik jobban passzolt volna a falu elvárásába. Elvárásos alapon választhatta volna az akkori (asszem) polgármester fiát is.
2022. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!