Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt fejjel hogy fogadnád,...

Felnőtt fejjel hogy fogadnád, ha az anyád bemutatná neked a leszbikus párját?

Figyelt kérdés

Igazából a másik oldal vagyok, tehát én fogok a hétvégén találkozni a párom felnőtt lányával. Megbeszélték már előre a találkozót,a lány beleegyezett, de a párom szerint még látszik, hogy emészti az információt.


Ha ti lennétek az ő helyében hogy fogadnátok? Hogy viselkedjek majd? Vigyek valami ajándékot? Ha igen mit?

Gondolkodtam, hogy esetleg bejelölhetném facebookon és válthatnánk pár mondatot előre, de szerintem jobban illik személyesen bemutatkozni. Vagy jó ötlet lenne írni neki?

Minden releváns tanácsot meghallgatok.


(Direkt ide írtam és nem a Leszbikusságba, mert itt több válasz szokott jönni és több nézőpontból, örülnék neki ha nem lenne áthelyezve a kérdés).



2022. júl. 6. 12:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
19%
Rosszul!
2022. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
94%

Meglepődnék. De bele tudom magam élni a helyzetbe, olyan szempontból, hogy elváltak a szüleim, és anyukám egyedül van egy ideje.

Nekem is kéne emészteni. Annak nyilván örülnék, ha boldog. De azért nekem ez fura helyzet.

Nem várnék semmilyen ajándékot. Nem szeretném, hogy bejelöljön fb-on és nem szeretném, ha írna nekem.

Velem olyan szempontból nem lenne nehéz dolgod, hogy normális vagyok. Ha valami fura és nem is értek egyet vele, attól még tudok normálisan viselkedni. Teljesen más okokból volt már olyan, hogy egy baráti társaságban voltam olyannal, akit nem bírtam, akivel volt konfliktusunk korábban, de normálisan viselkedtünk mindketten.

2022. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
89%

Elöször kicsit furcsa lenne, de azért megpróbálnám megismerni az illetöt. De lényegesen nem másabb, mintfa egy férfit akarna bemutatni.

Az, hogy elöre ráírj, szerintem nem túl jó ötlet, jobb elsöre személyesen ismerkedni.

2022. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
30%
Unatkozó kamunak gondolom, de attól még szórakoztató válaszolni. Fel sem merülne, hogy ismeretlenként bejelöljem, még az ismerkedés után sem. Mint ahogy az ajándék se, mért kéne? Két kultúrember el tud egymással barátságosan beszélgetni egy fél órát, a nemi orientáció ebben nem játszik. Én ilyen ismerkedést nem kínos vendégeskedés kereteibe foglalnék, hanem külső helyszíni programba (mozi, színház, hangverseny, kiállítás, épületbejárás, séta, állatkert), ahol eleve kevesebbet kell beszélni, és adva van a témalehetőség is.
2022. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
89%

Én el tudnám fogadni, azt szeretném, hogy az anyám boldog legyen, akár így is.


Viszont ha a lány még emészti, ne jelöld be és ne írj neki, lehet, hogy tolakodásnak veszi majd.

Az ajándék szerintem felesleges, nem gyerek már. Nem kell bevágódnod, add önmagadat, aztán az idő majd teszi a dolgát.

35/N

2022. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
22%
Én is bemutatnám a saját leszbikus páromat neki.
2022. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
67%

Anyám szerint a leszbikusok olyan nők, akik csalódtak a férfiakban, szóval meglepődnék.


Amúgy semlegesen fogadnám, ha egy új kapcsolatba kezdene.

2022. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is jobb személyesen megtenni az első benyomást, akkor ez az ötlet kilőve.

Étteremben fogunk egyébként találkozni,nagyon rá vagyok görcsölve, hogy jól sikerüljön.

2022. júl. 6. 12:26
 9/93 anonim ***** válasza:
20%
Összeomlanék..
2022. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
15%

Roppantul csodálkoznék és nem is érteném, mivel tudom, hogy anyám NEM LESZBIKUS.

Elgondolkoznék rajta, hogy hogyan tudott eljutni a társfüggőségnek arra a fokára, hogy mindegy hogy ki, csak legyen mellette valaki.

És mielőtt félreértenél!

Nem ítélem el, ha valaki meleg és meleg párja van.

Viszont ezt részedről visszaélésnek és valaki magánya kihasználásának tekinteném, így aztán nem szeretnék semmilyen formában kapcsolatba kerülni veled.

Anyámmal azt csináltok amit akartok, nem szólok bele se pro, se kontra, de részese egyelőre nem szeretnék lenni az életeteknek.

Talán majd 8-10 év múlva, ha kiállta a kapcsolat a próbát, nem csak anyám részéről egy kétségbeesett eltévelyedésről van szó.

2022. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!