Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamám miért nézi minden...

Nagymamám miért nézi minden nap a híradót, ha állandóan arról panaszkodik, hogy mennyire felzaklató dolgok vannak benne?

Figyelt kérdés

2022. okt. 27. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ettől még érdekli.
2022. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%

Mert az ördögtől való hogy nem. Néznek híreket, olyan nincs.


Amúgy én fél éve nem olvasok híreket. Előtte engem is kikészített. Kell hozzá egy elhatározás

2022. okt. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert idős korra már alig mozdulnak ki,nem értenek az internethez és ez összeköti még a kinti világgal. Valamit megtud és ha más nem tud valamiről beszélgetni a szomszéddal.

Én nagyanyám nemigen mozdult ki csak a híradó lévén tudottmeg dolgokat és ŕégen ez volt meg az újság ha valamit megakartál tudni.

Én csak gyed-en vagyok mégis az esti híradó a nap fénypontja mert végre látok valamit a világból ami nem csak a babáról szól és nem tart túl sokáig így csak ezt van időm megnézni. Megértem az időseket mikor már csak a híradó marad nekik. Még ha naponta is látogatod az is csak fél óra vagy 1 óra a napból ami lássuk be elég unalmas.Így maradnak a sorozatok és az esti híradó.

2022. okt. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagypapa vagyok, 67. Minden nap nézek híradót,(RTL) mert tájékoztat az eseményekről. Aggódok, mert a nyugdíj, akár csak a bérek, egyre kevesebbet ér és háború van a szomszédban. De nem ez tölti ki a napomat. És számítógépet használok 1983 óta, okos-telefont, amióta van. És jó lenne, ha nem kezelnétek úgy minket, mint aki a halálsoron van.
2022. nov. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 gabesz147 ***** válasza:
100%

# 14:

Tökéletes válasz:-).

68 éves vagyok, hasonló módon tájékozodom, mint te.

A kor csak egy dolog.

2022. nov. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
És mire használtad a számítógépet 1983-ban? Fészbúkra? XD
2022. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
#16 Egy Commodore64-es volt.Tanultam rajta a program írást. Kezeltem egy raktárnyilvántartást. És játszottam Impossible-t, Aztec-et, Raid over Moscow-ot, és Froggot, meg egy csomó mást. És te éltél már akkor?
2022. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
84%
Persze, de még nem volt számítógépem.
2022. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!