Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tudok tenni? Már nem bírom.

Mit tudok tenni? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. A szüleim 1,5-2 éve meghaltak, most a nagymamámmal élek egy ideje. Mindig is basztatott, mindennel. Türelmetlen, maximalista és egoista.

Úgy viselkedik(duzzog, durcázik, irigykedik) mint egy 5 éves. Ha már neki szar, akkor nehogy ne legyen már nekem is szar.

Nem olyan rég összejöttem a barátnőmmel, akivel távkapcsolatban vagyunk, eddig mindennap hívásoztunk, videóchateltünk.

A nagymamám este tízkor elveszi a telefonom, pedig az után beszéltünk nagyrészt. Gépezni se enged, úgyhogy max napközben tudunk beszélni.

Kitalálta azt is, hogy nem főz, nem mos, nem takarít rám (amennyi haszna volt eddig a lelki terror mellett) hanem ezekre ad havi 10 ezer forintot. És gazdálkodjam ki magamnak "mert olyan okos vagyok". Ha romlanak a jegyeim(most 4-es 5-ös), azt mondta, állami gondozásba ad. Amúgy mindenen kiakad, mindenért én vagyok a hibás, köztük azért is, mert nem értette, a gázdíjat.



2022. okt. 29. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem eleg bajod van baszki,de meg az is.Eleg baj ez neked,hogy meghaltak a szuleid.Sajnos meg kell varnod a 18-at,es akkor tudsz lepni.Mert igy meg o koteles veled.Annyit tehetsz,h suli mellett meg eljarsz dolgozni igy meg kevesebbet vagy "otthon".A penzt ,amit megkeresel meg veletlenul se hagyd elol!!!mindig tedd el.Veszel egy masik telefont,es azt szepen eldugod.Semmilyen rokon vagy ismeros nincs,aki arra a 2 evre befogadna magahoz?
2022. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Loszart kamu igen is van ilyen
2022. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Savlekotő ***** válasza:
38%
Keress bent lakásos munkát de kiskorúként nem biztos h felvesznek-- 18 után viszont azonnal menj el onnan..
2022. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem főz, nem mos, akkor számotasd el az árvaellátás minden forintjával.

Menj be a gyámhivatalba, tegyél panaszt, hogy nem lát el.

Nincs más rokon, akihez mehetnél?

2022. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
2 évet vársz s költözöl.
2022. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
2 évet vársz addig dolgozol,nyiss junior bankszámlát, vegyél új telefont,de dugd el jó alaposan. Közben látványosan érezd magad szarul,mert akkor nem fog gyanút. 18 évesen meg elmész bárhova melózni vagy egyetemre jársz,de koleszba. Ennyit tehetsz sajnos,bár ha nagy darab fiú vagy rá hozhatod nagyanyádra a frászt q fizikai előnyödet fitogtatva.
2022. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Barátnőd mennyi éves?

Vedd el!

Akkor nagykorúsítanak.

2022. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!