Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamaként nem megyek ha...

Nagymamaként nem megyek ha nem hívnak. Ez normális?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 20:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Persze, miért ne lenne az?

Az én anyám se jön hívás nélkül, és sosem látott ebben egyikünk se gondot. Nagyon is jó nagymama. Nem úgy zajlik a dolog, hogy könyörögtet, hanem szépen megbeszéljük, mikor jön, anélkül pedig nem állít be. Nálunk ez más családtagok körében sem szokás.

2022. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Hat csak ugy en se allitok be sehova, ha nem hivnak, csaladhoz se, nalunk ez nem szokas. Es forditva is igaz ez, hozzank se jon csak ugy senki.


Mindig mindenkivel elore megbeszeljuk, hogy mikor talalkozunk. De esetleg konkretabban leirhatnad mi bajod, mert igy kerdes alapjan nem igazan lehet erre mit mondani 🤷‍♀️

2022. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem hívnak, honnan tudnád, hogy mikorra és hová kellene menni?
2022. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nem, ez így nagyon egyoldalú kapcsolat.


Oké, hogy nem telepszel rájuk, de néha azért te is felhívhatnád őket jelezni, hogy szívesen megnêznéd az unokádat, ha alkalmas nekik, mert így kb. az jön le, hogy téged nem érdekel annyira sem az unokád, sem a saját gyereked.


Egy idő után a másik oldal azt érzi majd, passzív vagy, és ha nem hívnak, pont lesz*rod őket. Bár, a kérdés alapján akár így is lehet.

2022. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem hívnak az unokáimhoz, de egyszer mondtam egy olyat a fiaméknak hogy elég nekem az is sokszor ha a Facebookon látom az unokáimat. A kapcsolatunk se az igazi. Nem is hívom őket telefonon sem.
2022. dec. 28. 21:00
 6/26 A kérdező kommentje:
Volt olyan hogy hívtak de kitaláltam valami programot hogy épp akkor ne érjek rá elmenni. Fiam párja eléggé ráérez dolgokra, arra is haragszik hogy ilyen vagyok, ezért van hogy nem látott személy vagyok náluk.
2022. dec. 28. 21:03
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem szívesen látott személy, így akartam írni
2022. dec. 28. 21:04
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Hat de most mit kell csodalkozni? Ilyen kijelentes utan en se hivnam sehova se a “kedves” nagyit. Jobb ez mindenkinek,ha a 3 lepes tavolsag megvan szerintem.
2022. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Hát büszke lehetsz magadra,
2022. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Na, pont erről beszéltem. Hogy lesz*rod az unokádat, meg a saját gyerekedet is, nem is érdekel, mi van velük, akkor mit akarsz?


Nyugi, hamarosan úgyis megunják, nem is hívnak majd, nem lesz semmi kapcsolat és a kutya se fogja rád nyitni az ajtót, mikor jól esne.

2022. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!