Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamaként nem megyek ha...

Nagymamaként nem megyek ha nem hívnak. Ez normális?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 20:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
A másik fiamék meg ott laknak a házamban az emeleten, külön bejárati ajtójuk van. Zárják, ők se hívnak fel sose. Ha elmennek odaköszönnek meg néha ha valami fontos megbeszéljük és ennyi. Elég magányos vagyok.
2022. dec. 28. 21:13
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Valamiért "nem kívancsiak rád"...ha mind2 fiadnál ez a helyzet,sajnos magadba kell nézned...
2022. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Te troll vagy, ugye?

Ha nem: azért nem találkozol a fiaiddal, mert megmondtad nekik, hogy nem akarsz velük találkozni. Nem értem, mit csodálkozol most.

2022. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg az.
2022. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%
Az unokáiddal azért csinálhatnál valami olyan programmot, ami nekik valódi élményt jelent. Akkor emlékeznének majd rád.
2022. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Azt hittem, hogy az én anyósom kérdező. De neki csak 1 fia van és ugyanilyen, mint te. Hát, nem szívesen látott vendég. Kötelező körök megvannak, de ezt is én erőltetem. Az én szüleim nem ilyenek, nem ebben nőtt fel, ezért azt szeretném egyszer elérni, hogy változzon a kapcsolatunk pozitív irányba. 18 év alatt semmit sem sikerült elérnem. De nem adom fel a gyerekeim és a férjem miatt.
2022. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
84%
Hát nézd kérdező, ha te jól érzed így magad, akkor nincs mit megkérdőjelezni magadban. Nem mindenki egy nagy társasági ember, ha mindig megtalálod a módját, hogy ne legyél kiüresedve, akkor nincs miért aggódni.
2022. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
63%
Ez szomorú😓😓
2022. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem troll, hanem az anyós nevében írta ki valamelyik menye. Nem ismerjük az előzményeket, hogy mi vezetett a viszony megromlásához, kivételes esetekről eltekintve két ember kell hozzá. Egyébként normális, ha valaki akkor megy látogatóba, ha hívják.
2022. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
Annak ellenére, hogy ezt e kérdést ha nem troll, akkor szerintem is a meny írta ki és nem a nagymama... Nálunk a nagyszülők akkor jönnek, amikor akarnak.. persze egy telefonhívás van előtte, hogy "Otthon vagytok? Ráértek mert kimennénk-átmennénk (ki milyen messze lakik)..." De nem várnak tőlünk meghívást egyik oldalról sem, mert természetes, hogy hozzánk bármikor jöhetnek ha itthon vagyunk-ráérünk. Szeretjük őket, szeretünk együtt lenni velük. Az ha már meg kell hívni egy nagyszülőt akár az én szüleimet, akár a férjemét... már rég rossz... szerintem..
2022. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!