Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyszülői láthatáson mit...

Nagyszülői láthatáson mit szabad és mit nem?

Figyelt kérdés

Miután megítélték a nagyszülőknek a láthatást és átjönnek muszáj a szülőknek kedvesnek lenniük? Kötelesek vagyunk társalogni? Ha nem tetszik amit a gyerekemmel tesz vagy amit mond neki rászólhatok?

A kistesó is hamarosan megszületik, ebben az esetben muszáj megengednem, hogy megfogják és babázzanak?



2023. máj. 27. 23:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Ez gáz.
2023. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Nem muszáj kedvesnek lenni, de biztosítanod kell a zavartalan láthatást. Természetesen nem kell eltűrnöd, ha valami rosszat tesznek a gyerekeddel, de áruld már el mire számítasz, kérlek.

És nem, a babát sem kell a kezébe adnod. Mi az, amitől ennyire tartasz? Gondolod, hogy kárt tennének benne?

2023. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező kedvesnek lenni csak, csak adott időig ott elhetnek a gyerekkel.
2023. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
34%
Van okod ellenségesnek lenned, vagy ez csak szimplán utálat, sértődöttség? Mert ez így nagyon gáz...
2023. máj. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
63%

2,4!


Alapvetően a szülő joga eldonteni, akarja e a nagyszülőt a gyerekhez engedni. A kérdező nem akarta és ennek nyilvánvalóan jó oka van. Nekem pl gyermekkori bántalmazás az első gondolatom.

2023. máj. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nyílván megvan rá az okom, hogy ezeket kérdezem attól függetlenül, mert nem írtam le az egész élettörténetemet.

Az ítélkező kommentek hidegen hagynak, pláne, hogy semmi részletet nem tudnak és úgy teszik.


Köszönöm azoknak, akik érdemben tudtak válaszolni a kérdéseimre! :)

2023. máj. 28. 07:32
 7/30 anonim ***** válasza:
52%

Semmit nem vagy köteles, ha nem akarod, nem hagyod kettesben vele, nem engeded, hogy felvegye, stb.


Ha lenne gyerekem, én is így tennék - ha már sajnos nem tilthatom el a nagyszülőktől, mert "jogaik vannak". Nevetséges.

2023. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Én is nevetségesnek gondolom ezt az egész jogot...

Köszönöm a válaszodat! :)

2023. máj. 28. 09:06
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
Vajon a gyereknek is jó ez?
2023. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Én a következőt tenném. Szerelnék fel egy kamerát abba a szobába,ahol a láthatás történik. Ha olyat tesz,vagy mond,kérvényezném a láthatás megszüntetését,mert veszélyezteti a gyereket.
2023. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!