Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ránézésre kitaláljátok drága...

Ránézésre kitaláljátok drága néhai nagyapám milyen származású?

Figyelt kérdés

annyit elárulok nem csak magyar felmenőkkel rendelkezett 🤍


[link]


2023. jún. 1. 20:16
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
60%

26!


Szerintem is jobb képűek és férfiasak, jó kiállásúak voltak régen. Hiszen a férfi férfi volt, tisztelet stb... De a sok nyikhaj úgyse érti...


Mama is mutatott régi képeket pl ahol kaszáltak aztán pihentek, volt egy pasas olyan izmos háta volt meg helyes arca hogy hujujjj (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)


Ma lenne annyi idős, mint én csorogna a nyálam... Bár akkor is csorgott mikor csak a képet néztem

2023. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
72%

Az askenázi, galiciai semita vonalat kizárnám.

Déli az biztos. Török? nem valószínű.

Spanyol, portugál talán. De lehet olasz is. Viszont Nem román, mert arra senki nem lenne büszke.

2023. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
utolsó,déli igen,albán 🤍
2023. jún. 1. 22:20
 24/50 anonim ***** válasza:
78%
27: Ezt a hülyeséget hagyjuk már. Szerintem is egy jóképű pasas volt a kérdező nagyapja, de vonásokat tekintve pont nem az a hipermaszkulin típus. Nem tudom hány éves lehetett, 20 körül mondanám de semmi arcszőrzet, elég lágy arcvonásai vannak és nem is túl vállas típus így ránézésre. Ettől még szép. Nagyon sok régi fényképet, felvételt láttam már mert foglalkoztam néprajzkutatással. Nem voltak annyival különbek mint a mai férfiak, alapból átlagban a mai viszonylatban jóval alacsonyabbak cserébe sokkal kevesebb volt a túlsúlyos aztán szerintem inkább ez a fő sexappealjük . Izmos férfiak ma is vannak bőven, régen sem volt mindenki az. Hogy mennyire vagy helyes meg nem azon múlik mikor születtél hanem a genetikai lottón, másodsorban meg azon hogy mennyire adsz magadra.
2023. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
73%
A fekete-fehér kép sokat javít az emberek kinézetén. A legtöbb ember rosszabbul mutat ”szinesben“.
2023. jún. 2. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
77%
Szláv vagy török
2023. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
72%
Amugy off, de csak en veszem eszre az osszes regi kepen, hogy a ferfiak normalisan neznek ki? Marmimt sokkal jobban, mint ma. Valahogy szimmetrikusabb az arcuk, nincsenek ilyem feltuno "hibaik", nem csunyak.
2023. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
84%
Jajj, azota olvasom a kommenteket, hogy miert lehet ez igy 😅
2023. jún. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Európai.


Csak europid jellemzőket látok rajta.

2023. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
A származását nem tudom, de a foglalkozására tippeltek egyet: szerintem postás volt.
2023. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!