Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ránézésre kitaláljátok drága...

Ránézésre kitaláljátok drága néhai nagyapám milyen származású?

Figyelt kérdés

annyit elárulok nem csak magyar felmenőkkel rendelkezett 🤍


[link]


2023. jún. 1. 20:16
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem tudom ti milyen régi képeket neztetek de én azokon még egy olyat se láttam akire azt mondanám hogy na ezt elfogadnam. Pláne hogy 98 szazalekuknak már fiatal korában is bajusza volt, amitől a hideg ráz.

Szerintem a kérdező őse se helyes. Sorry.

2023. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
22%

Lehet te se kellettêl volna anno se meg most se 😁 bajusz régen meg már akkor divat volt.


Bnőm sógora 20 éves és nagy szakall meg bajusz.. nőknél ugye nem baj ha csubbakka a lába , hónalj kutyi meg a nuni ugye??? 🤮

2023. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
80%

#32 huhh most de meg mondtad. Jaaa nem.

Nem tetszik az ellen vélemény?

2023. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
57%

Nekem tök mindegy kinek mi tetszik, de egy kb 50-90 évvel ezelőtti képet fikázol amikor tök más volt a divat. 20 évesen mint kb a képen is valszeg esküvői kép. 25 évesen 1-3 gyereket neveltek

Most meg kb 25 évesen esnek ki az egyetemről.


A régi képeken a munkától.dagadtak az izmok és erő volt benne nem mint most h hiába izmos az asszony cipeli a szatyrokat 🤣🤣🤣

2023. jún. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt már feltetted ezt a kérdést.


Egyébként durva, hogy az egyik ismerősöm kiköpött mása, csak neki azőke a haja.. durva.. ő Aradon él

2023. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

"A régi képeken a munkától.dagadtak az izmok és erő volt benne"


[link]


[link]


[link]


"nem mint most h hiába izmos az asszony cipeli a szatyrokat"


[link]


[link]


"Hiszen a férfi férfi volt, tisztelet stb"


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=LMnoitX4krA

2023. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
35%

El vagy tévedve utolsó 🤣🤣🤣 olyan képeket gyűjtesz ki amik pont az ellenkezője. De érdekes, mert azért csak akadtak izmosak közte. Csak jelzem mert a tudatodba nem ment bele "izmos" nem egyelő azzal amit a termekbe látsz mikor porral fel van gyúrva.


És nem nem régen vitték a nők helyett a szatyrot hanem most . És igen a régi nők is persze betudták hordani a vizet hiszem dolgoztak nem tört le s műkörmük :))))

2023. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Német?
2023. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
19%

Én vagyok aki "fikazott". A hozzaszolasom meg se született volna ha masok/te nem írják hogy mennyivel jobban néztek ki anno a férfiak mint most. Nem nem néztek ki jobban. Mennyivel ferfiasabbak voltak. Nem, nem voltak. Mennyivel izmosabbak voltak a munkától. Ahan, kivéve azt a rengeteg embert aki ehezett. Mert a paraszt aki egész nap dolgozott és jó esetben minden nap jutott egy kis kenyér neki arról nem igazán az izmos jut az ember eszébe.

NEKED lehet hogy jobban tetszettek a régi férfiak. Másnak meg nem. Ha nem akarod hogy bantsak a bajszos harcosaidat akkor ne fikazd te se a mai férfiakat.

2023. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
77%
Megszólalt a nyikhaj újra 🤣 tudod okos enged... Csáó úgyse érted kevés agyaddal
2023. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!