Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerinted apai nagyim jól mondta?

Szerinted apai nagyim jól mondta?

Figyelt kérdés

Ha a szüleim veszekednek nekem abba semmi közöm nincsen. Abba csak neki van köze meg a másik nagyanyámnak ők azok akik bele szólhatnak de én nem..


Anyai nagyi szerint ez nem így működik ahogy apai nagyi mondja.


2023. aug. 11. 06:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a nagymamának sincs semmi köze hozzá, ha veszekednek a szüleid. Az a kettőjük dolga.
2023. aug. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem jól mondta. Helyesen úgy mondjuk, hogy AHHOZ semmi köze. Nem abba...
2023. aug. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

A szülőnek nincsen köze a felnőtt gyereke magánéletéhez és annak nehézségeihez.

Ha viszont azt gondolja, hogy ez nem így van, akkor ott vannak a gondok.

Abban az esetben, ha kiskorú gyerek is van otthon, akkor neki több köze van ehhez. Értelmes szülő például megpróbálja a konfliktust nem a gyereke előtt csinálni és kettesben megbeszélni. Szüleim is így oldották meg. Mi onnan tudtuk, hogy anyának vagy apának nem tetszett valami, hogy elvonultak beszélni.

2023. aug. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért mondta apai nagyi hogy közé van hozzá mert apám az ő fia akit ő nevelt ő tartott el, ő általa él anyám ugyan így az anyja szerint
2023. aug. 11. 06:38
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Attól, hogy szülsz egy gyereket, nem a tulajdonod. Tipikus fiús anyuka hozzáállás ez (tisztelet a kivételnek). Sok férfinak a felnőtt életébe próbál beleszólni az anyja.

Édesapám is okkal költözött külföldre és alapított családot. Az első feleségét elüldözte az anyja.

2023. aug. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

A nagyszüleid gondolkodása teljesen hibás. A felnőtt, önálló életet élő gyerekek életébe már nincs beleszólása a szülőknek.

Szép is lenne, ha az összes felmenő rokon beleszólhatna az életünkbe azon a jogon, hogy általuk létezünk.

Remélem a nagyidat is irányította felnőtt korában is az anyja, apja, sőt a nagyanyja, nagyapja is, csak hogy érezze, milyen remek, amikor mindenki megmagyarázza, hogyan kellene élned.

2023. aug. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem jól mondja. NINCS köze a szüleid veszekedéséhez senkinek, csak a szüleidnek. Attól mert a nagyanyád nevelte fel, még nincs joga belepofázni. Tanácsot adhat, de ne adja kéretlenül!
2023. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
82%
A nagyszülőknek szerintem nincs sok köze hozzá, te viszont ha előtted veszekednek, mondhatod azt, hogy anya apa kérlek ne előttem.
2023. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Hát de nem az van, hogy nem is beszéltek apáddal, mióta elváltak és az új, sokat abortált nőjét viszi Görögbe helyetted?😅
2023. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%
Meg amúgy sem családfa vonatkozású a kérdés.
2023. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!