Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A papám párja folyamatosan...

A papám párja folyamatosan belém állt a papám születésnapján, egy idő után elegem lett, visszaszóltam, és most én vagyok a család fekete báránya, de miért?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, nem adtam rá soha okot, de folyamatosan mindig is belém állt, mindig került, sosem voltam neki szimpatikus.


Tegnap este is folyamatosan olyanokat mondott nekem, hogy én nem bánok jól a pénzzel (miközben bár hitelre vett, de saját ingatlanban élek pl), hogy nem is tudja, hogy hogyan fogok én kibírni pár órát egy ilyen olcsó étteremben, hogy turkálóból veszem a ruháim.


Egy idő után elpattant az agyam, és mondtam neki, hogy fogja be a pofáját, mert ez a nap nem róla szól, de ha már ennyire belém állt, nem tudom kinek a gyereke lakik otthon 49 évesen, és keres minimálbért, akkor most végülis ki bánik rosszul a pénzzel?


És engem küldtek haza, mondták, hogy karácsonykor sem fognak szívesen látni, ne is jöjjek többet haza, egyedül csak anya állt ki értem (egy rendes anya szeretete felbecsülhetetlen)


Mégis mit kellett volna csinálnom? Csendben tűrni ahogyan szapulnak?


nov. 18. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
ma még nem is olvastam ezt a sztorit, ideje volt már
nov. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
? Ez tegnap történt mégis hogy olvastad volna többször?
nov. 18. 17:35
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
A legjobb modon jartal el! Nem kell sajnalni az olyan patkanyokat, mint az erintett rokonod.
nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Ne is vedd fel veluk a kapcsolatot ezek utan, amig nem kernek bocsanatot a minosithetetlen viselkedesukert...
nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Attól, hogy valaki otthon el és minimálbért keres, bánhat jobban a pénzzel, mint aki külön el és milliókat keres.
nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Pedig a 3-asnak maximálisan igaza van, hiába pontozzátok le!


6-os: van egy olyan érzésem, hogy itt nem olyan 49 éves delikvensről van szó, aki olyan hú de nagyon jól bánik, vagy hogy legalább kivenné a részét a háztartásból, mert akkor nagy eséllyel a kérdező a szájára sem vette volna.


Kérdező, hány éves vagy? Mert ha felnőtt vagy, ilyen patkány kompániáért tényleg kár sírni, még ha érthető módon rosszul is esik. Azt nézd, hogy legalább anyukádra számíthatsz, ha már a többi rokonra nem.


Mi az, amit akartál csinálni mindig is karácsonykor? Vedd úgy, hogy most már szabadon megteheted, lelkiismeret furdalás nélkül, mert úgysem izgatja a legtöbb családtagot.

nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

3-4

Igazatok van!

Kérdező!

Ne foglalkozz velük! Jól cselekedtél!

nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg, a 4-esnek is igaza volt, csak ő másodszorra tűnt fel, mert annyira mégsem lett lepontozva, mint a 3-as. 7-es voltam.
nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Az embernek időnként fel kell mérnie, hogy adott környezetben miket mond. Őelőtte ezek szerint azt sem kellett volna mondanod, hogy turkálóból öltözködsz stb. Hallgatni kell és csak a megfoghatatlanokat kimondani.
nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

A rokonság nem azt jelenti hogy tartani is kötelező a kapcsolatot. Elküldtek és többet nem kell oda menned. Szerintem örülj neki, nem lesz kötelező pofavizit az ünnepekkor.

Éld az életeted boldogan tovább és a beszólogatós rokond meg pukkadjon meg az irigységében.

nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!