Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit kezdjek a nagyanyámmal?...

Mit kezdjek a nagyanyámmal? Folyamatosan leéget, de egyedül van és szeretne velem jönni ide. Oda. Mi a véleményetek róla? Őszintén! 30f

Figyelt kérdés

tehát a nagymama egy harapós kutya. Ma pl a patikában egy idős néni volt elöttünk, a nagymama odarontott, és rikécsolt hogy most akkor végzett vagy még akar valamit, mert ő jönne... mondom szép, szegény néni még kérdezett volna valamit. Bementünk vásárolni, mire elkezdte kritizálni azt, hogy én mogyoróvajat veszek magamnak 900 forintért, mert hogy az mennyibe kerül és hogy ígyis elég kövér vagyok már... okés, azért annyira nem vagyok kövér, pl pocakom nincs, látszik hogy jóval testesebb vagyok mint 18 évesen, de még nem tartok a sörhasnál... ellenben a nagyinak szép gömvölyded pocakja van... vettem 2 kinder meglepetést is mert hát csak nah, animáés vagyok meg animáció rajongó meg hát ugye Gru meg minions stb...:D erre meg hangosan kikel magából hogy " KINDER TOJÁST VESZEL? HÁZ MENNY A PICSÁBA, SZÉGYEN). Megmondtam neki hogy ha ezt csinálja én többet nem viszem el vásárolni magammal.... nem érdekelte. Ez csak a jéghegy csúcsa.... mindenbe beleköt. animék helyett miért nem ahírtv-t nézem meg azorbánt. stb....


Mióta megdöglött a kutyája, azóta megy ez. Felhív este 11 kor is és elkezd fecsegni mindenféle hülyeséget. Mondtam neki hogy veszek neki másik kutyát, de az nem kell neki, mert azt mondja az volt a mindene, élettársa, szerelme, azért volt érdemes élnie... van 3 unokája, egy déd unokája de bneki a kutya... De hivogat és elvárja tőlem azért hogy szórakoztassam és picit belém is taposhasson. mi a véleményetek? Mit kéne csinálni vele?


2017. nov. 12. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha nekem azt mondaná nagyanyám, hogy menjek a pitsába, otthagynám faképnél a bolt közepén.

A legtöbb öreg ilyen, ismét olyanok lesznek, mint a gyerek, minden szűrő nélkül kimondanak mindent, önzőek, ráadásul rém okosak... nagymamám is ilyen, nagyon nehéz vele, mindennel baja van. De azért az, hogy rám káromkodjon...

Szorítkozz a kötelező körökre, semmit ne vegyél magadra. Jobbat nem tudok tanácsolni.

2017. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Te jó isten gyere le... Kár hogy megszüntették a máúniká sót, pedig lenne alany bőven.
2017. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
megszakítanék vele mindenféle kapcsolatot amíg észre nem veszi magát.
2017. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy öreg és egyedül van, még nem jogosítja fel semmire. Egy csomó fiatal is egyedül van.

Az én nagymamám is ilyen, habár nem ennyire durván, de szeret beszólogatni. Én minimálisra csökkentettem vele a kapcsolatot, néha felhívom, vagy 1-2 havonta elmegyek egy kicsit és ennyi. Mondjuk nekem könnyebb, mert vannak más családtagjaim is, akik meglátogatják.


A lényeg, hogy ne hagyd magad! Attól még, hogy rokon, viselkednie kell. Gondolj bele, hogy egy haverodtól vagy egy idegentől eltűrnéd ezt? Nem hiszem. ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon, ez tipikus viselkedés "jaj, nem foglalkozik velem senki, jajj, majd jól meghalok nektek, aztán sajnálhatjátok...stb"

2017. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
NEm sok patika van vasárnap, ügyeletben, ahol bent lehet rikácsolni...
2017. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Az én papám is ilyen,mindenhol leéget.

Vegyél neki ajándék kutyát.

2017. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem írtad el a korodat? Ha harminc éves létedre ilyen tutyimutyi idióta vagy, megérdemled, hogy leszóljon.
2017. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos 30 vagy?

Vegyél magadnak autót és menj távoli patikába. Csak nem fog az autópályán is villogva a s...edben jönni.


Az én anyám is mindenbe beleköt mégse irom ide ki, hogy egész nap azzal csesztet, miért ilyen sapka van a gyereken, ne egyek csokit, ne olyan vitamint vegyek, a magyarok istene szerint a csigabiga nem ég és ezzel foglalkozik mert nincs jobb dolga..

Biztos mamád is unatkozik, vegyél neki kutyát, tanitsd meg facebookozni, küldd nyugger klubba.

2017. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj kicseszni egy nyomorult kutyával???
2017. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Minek neki kutya? Vesz neki egy kiskutyát, aztán ha a mama meghal, akkor gondolom mehet a kutya 10 évesen a gyepmesteri telepre vagy altatásra.


Az én nagymamám is hasonló volt, de nálunk ez odáig fajult, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot. De ő ennél durvábban csinálta.

2017. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!