Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ma mentünk először haza a...

Ma mentünk először haza a párommal, hogy bemutassam de nem tartják hozzám illőnek és fikázzák emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
100 km távolságra élünk, de nem jó dolog telefonban azt hallgatni csúnya, semmihez sem ért nem is igazi férfi stb.. Szakítsam meg a kapcsolatot nagymamâmékkal?
nov. 25. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Kérd meg h ne szóljanak bele. Egy férfi nem kell szép legyen. Egy csúnya ferfi lehet szuper szerető, jobb mint egy magas, kisportolt férfi.

Nem ők fekszenek mellette.

Ne hagyd, hogy tönkretegyék a kapcsolatod!

nov. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Metionin ***** válasza:
96%
Én nem állnék szóba velük többet. Oké, nem tetszik nekik de az én párom, én élek vele és nekem kell, hogy tetsszen. Mindenki más bekaphatja, a nagyanyám is.
nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Mondjuk az en ex pasim olyan rosszul nézett ki, mint egy kinntlakó, ráadásul csak 160 magas es senki se értette hogy miert vagyok vele es udvarolt nekem egy jóképű magas srác is aki meg penzes is volt, de nem lehetett összehasonlítani az en pasimmal az ágyban, akinek folyton erekciója volt, nem kellett a farkat állítgatni es nagyon jó volt az ágyban, eszméletlen orgazmusaim voltak vele.

Az új pasit akkor próbáltam ki, mikor megtudtam h a “csúf” pasim megcsal. De kár volt.

A csúf pasimnak háreme volt. Es vegig csalt es le is lépett

nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Még az is lehet, hogy igazuk van, de akkor sincs beleszolásuk ha elmultál 18 és nem az ö pénzükböl élsz. (Ezek a dolgok hogyan állnak?)
nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
30 vagyok, és semmi közöm hozzájuk, hiszen külön élünk saját házban.
nov. 26. 00:04
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
#3 Az ilyen aki így nyilatkozik emberekről akár névvel, akár név nélkül meg is érdemli.
nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: mondd határozottan a következőket (szerintem): "Utoljára beszéltünk erről, utoljára hoztátok fel a témát, a véleményeteket elmondtáto már ksokszor, az én párom és nem szeretném soha többet a szidalmazását hallgatni, ezentúl ha elkezditek a témát, telefont leteszem, valamint nem látogatlak titeket/látogatásról eljövök".
nov. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Mit tegyél? Szeresd a barátodat. Ne reagálnak semmit. Majd megszokják kivel vagy együtt. Neked kell szeretni. Ha szóban mondják elköazönsz és leteszed a telefont. Ha üzenetben akkor azonnal töröd.
nov. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
A te telefonodról hiányzik az a kis piros gomb/telefon formájú ikon? Azt kell megnyomni ilyenkor, és csodálatos módon elhallgat a tiráda. Próbáld ki egyszer.
nov. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek annyira lehet beleszólni az életébe amennyire hagyja, hogy beleszóljanak.
nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!