Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Lehetséges hogy ne legyen...

Lehetséges hogy ne legyen kapcsolat köztük?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy a gyerekem és a szüleim között ne legyen kapcsolat tartás ez lehetséges?

Sajnos ők már terhességem során azt mondták hogy megvernek csak vetéljek el.

Így alapból úgy döntöttem hogy nem láthatják az onokájukat.

Erre persze halálosan megfenyeggetek engem és a páromat és azt mondták hogy engem és a gyerekemet erőszakkal elvisznek magukhoz. De a lényeg hogy ők a gyámügyhez fordultak nagyszülői láthatás miatt.

Ügyvéddel beszéltünk ő azt mondta max havi egy alkalom lehet hogy láthassák a gyerekem.

Én ezt se szeretném, nincs értelme. Gyerekem lelki világát tönkre tennék és befolyásolnák őt. Szüleim lehetnek érdemtelenek azért mint pl halálosan fenyegetnek, nagyon csúnyán beszélnek,páromnak azt mondták hogy tesznek azért hogy ne legyen apja a gyerekemnek, apámnak nincs munkája szerintem most anyámnak se. A házuk piszkos és nem egy kisgyereknek való.

Lehetséges az hogy egyáltalán ne legyen joguk tartani a kapcsolatot az onokájukkal?

Nem szeretném hogy őt is tönkre tegyék. Szörnyű emberek tudnék mit írni róluk.

Volt még valaki hasonló helyzetben? Eltudta azt érni hogy a nagyszülőket teljesen ki tiltsa?



dec. 13. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Ha a birosag megiteli, akkor a havi lathatast biztositanod kell, de nem kell egyedul elengedned a gyereket hozzajuk. Te is jelen lehetsz es kivalaszthatod a helyet.


De lehet erdemtelensegre hivatkozni, viszont az ugyvedednek tudnia kell, hogy ilyen esetben hogyan lehet bizonyitani azt, hogy valoban olyanok, amelyinek, mert gondolom annyi nem eleg, hogy csak elmondod. De ha mar tobb tanu van ra (ferjed, egyeb csaladtag, baratok), akkor szerintem lehet eselyed.

De beszeld meg az ugyveddel, ezert van.

dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kellett volna kérned távoltartási végzést a fenyegetések miatt...
dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Ezek után nem szabad a gyereket hozzájuk engedni! Ezek gyilkosok kiknek adnád a kezébe, hogy majd talán ok lesz?
dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Még most is kérheti.
dec. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!