Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Elfogadnád ezeket a feltételeket?

Elfogadnád ezeket a feltételeket?

Figyelt kérdés

apumékkal már rég nembészelek. mivel elváltak a szüleim még gyermekkoromban. de viszont apai nagyanyám testvéreivel meg annak a gyerekeivel tartom a kapcsolatot.


nos az apai nagyanyám haragban van mindkét testvérével az öccsével meg a nővérével is. én meg beszélek velük a mamám öccse meg növérevel meg annak családjával. az apai mama azt szeretné hogy mivel ő haragba van velük én se szóljak hozzájuk és ne tartsam a testvéreivel a kapcsolatot...


apukám meg a nagybátyám is így tesz mivel az anyjuk haragba van a testvéreivel így apám meg nagybátyám se szól a mama testvéreihez viszont én szólok és beszélek velük. addig nem bekül ki velem az apai mama míg nemforditok azoknak hátat akire ő haragszik mert ugye apám meg nagybátyám mindenkinek hátat fordítanak akire anyjuk haragszik de én nem ..



24F


jan. 16. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogadnám.
jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
apám meg nagybátyám elfogadja hogy akire anyjuk haragszik arra ők is! de én nem fogadom el azért nemvagyok jóban apámmal és nagybátyámmal. mondtam apunak hogy tartsuk a kapcsolatot a nagymama nélkül és azvolt a válasza apámnak hogyha az anyja nemkell nekem vagyis a nagyi akkor ő se kelljen
jan. 16. 18:56
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Apáddal meg nagyanyáddal se beszélnék többet, ilyen szar emberekre senkinek sincs szüksége az életében.
jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem hogy mi az indokuk arra főleg a mamádnak hogy ha Ő haragszik valakikre akkor miért kell mindenki másnak is haragudnia, főleg ha nekik erre nincs is okuk?


Szerintem ez hülyeség hogy emiatt neked is kéne rájuk haragudni ha nincs erre okod.

Most az hogy a mama haragszik az az Ő dolga és nem másé, szerintem, és ezt meg kell értetni vele.

Ha neki nem tetszik akkor így járt, te tartsd azzal a kapcsolatot akivel akarod, nem kell tudniuk erről, ha meg megtudják akkor megtudják, akkor majd közlik veled hogy te neked sincs náluk keresni valód, ha meg nem akkor menj oda úgy mint eddig és ezt a témát ne vesd fel, ennyi az egész.

jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadnám el.

Eleve már az gusztustalan, hogy téged is bele akarnak vonni a közöttük lévő ellentétbe.

jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

"apumékkal már rég nembészelek"


"mondtam apunak"

jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
apám meg nagybátyám úgy táncol ahogy az anyjuk fütyül. és ez nem tetszett a nagymamának hogy én nemleszek apámkettő, én nemfogok ugy táncolni semmi köze bele hogy kivel beszélek. eddig most a nagymama addig győzködte apumat meg nagybátyamat mig velem megnem szakitottak a kapcsolatot.
jan. 16. 19:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz, amit jónak látsz, öreganyádnak semmi köze ahhoz, hogy kivel állsz szóba vagy kivel nem.
jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Haragudjon nyugodtan bárkire, de azt nincs joga előírni, hogy másnak is haragudnia kell arra, akire neki.

Elég gyenge jellem lehet apád és nagybátyád, ha így becsicskulnak az anyjuknak. Vagy a nagyanyád ért jól a zsaroláshoz.

Te csinálod jól, azzal állsz szóba, akivel akarsz.

jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
annyit feleltem nagyanyámnak; semmi közöd hozzá kivel beszélek 24 éves vagyok nekem nem te fogod megmondani kivel beszéljek
jan. 16. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!