Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Elfogadnád ezeket a feltételeket?

Elfogadnád ezeket a feltételeket?

Figyelt kérdés

apumékkal már rég nembészelek. mivel elváltak a szüleim még gyermekkoromban. de viszont apai nagyanyám testvéreivel meg annak a gyerekeivel tartom a kapcsolatot.


nos az apai nagyanyám haragban van mindkét testvérével az öccsével meg a nővérével is. én meg beszélek velük a mamám öccse meg növérevel meg annak családjával. az apai mama azt szeretné hogy mivel ő haragba van velük én se szóljak hozzájuk és ne tartsam a testvéreivel a kapcsolatot...


apukám meg a nagybátyám is így tesz mivel az anyjuk haragba van a testvéreivel így apám meg nagybátyám se szól a mama testvéreihez viszont én szólok és beszélek velük. addig nem bekül ki velem az apai mama míg nemforditok azoknak hátat akire ő haragszik mert ugye apám meg nagybátyám mindenkinek hátat fordítanak akire anyjuk haragszik de én nem ..



24F


jan. 16. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, ez óvodába még elmenne, de amúgy nevetséges. Persze el tudok képzelni olyan szélsőséges esetet, ahol tényleg jogos a harag, mert az egyik fél valami nagyon megkérdőjelezhető dolgot csinált és azt érezném, hogy ilyen emberrel én sem akarom tartani a kapcsolatot. De egyrészt ennek saját döntésnek kéne lennie és nem kényszernek, másrészt meg sokkal valószínűbb, hogy valami hétköznapi dolgon vesztek össze, ami téged nem érint és nem is lesz tőle rossz ember. Ez rájuk tartozik és nem kéne téged is belevonni.
jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"azvolt a válasza apámnak hogyha az anyja nemkell nekem vagyis a nagyi akkor ő se kelljen"


Ha ilyen helyzetben lennék, megmondanám az apámnak, hogy gondolja már végig logikusan, hogy vajon nagyi nem kell nekem, vagy én nem kellek a nagyinak, ha nem korlátozhatja a szabad akaratomat.


Őszintén sajnálom, hogy nagyidnak fontosabb az egója, mint az irántad érzett szeretet, apukádban meg akkora a megfelelési kényszer az anyja felé, hogy inkább lemond a veled való kapcsolatról, minthogy kiálljon melletted.

jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem
jan. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Közölném a boszorkánnyal, hogy a saját döntése haragudni akire akár, én viszont nem vagyok ő, nem vagyok köteles engedelmeskedni, és nekem nincs problémám a többi rokonnal.
jan. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!