Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mamához költözhetek?

Mamához költözhetek?

Figyelt kérdés
Ha csak anya egyezik bele akkor az apai mamámhoz költözhetek 17 évesen?

márc. 11. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem szukseges mar a hozzajarulasuk ilyen esetben. ;-)
márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha a nagyid szívesen fogad,és vállalja a felelősséget rád,amíg jogilag nagykorú nem leszel,akkor igen.

De egy kicsit kitérnél a részletekre? Mert az fura,hogy anyud egyezik bele,de mégsem az ő szüleihez mennél. Csak hogy tudjunk normális tanácsot adni.

márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Aranyos vagy! Remélem nincs nagy baj es nem bánt senki!
márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Az előző kérdésbe nem fért bele?
márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

"De egy kicsit kitérnél a részletekre? "


Túl átlátszó a kis meséje, azért nme tette közzé itt.

márc. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen amit a 5-ös belinkelt az is én vagyok. Köszi, ment a zöld pipa. :)



Azért én is ideteszem:



https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-k..

márc. 11. 21:55
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Elolvastam es sajnalom, hogy anyad reakcióképtelensége ilyen helyzetbe rángatott téged, ami tenyleg idegesítő és élhetetlen.

Sajnalom, hogy nem latja hogy szenvedsz es hogy apad teged bosszant es bantalmaz. Ő ezek felett szemet huny.

Nem tudom mi vezette idaig, hogy ilyeneket eltűrjön, lehet fél apadtól. Csakis így tud rajta elősködni, anyadon azaz, de valahogy megis erőt kéne vegyen magan.

Apad odaig jutott, hogy a falra köp? Ez mar mindennek a legalja es fertő undorító szokás.

Szazas, hogy elmebeteg.

Nem is tudom mit mondjak.

márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Másik kérdésedben írtad:

"A gyámhatóság meg a testvéreim és anya iránt érzett szeretet miatt nem visz rá, hovy lépjek, nem akarom, hogy anyától és egymástól szétszakítsa ak minket...."

Jó, hogy szeretetet érzel a gyámhatóság iránt, nyugodtan menj be hozzájuk és jelentsd hogy mi a helyzet.

Költözhetsz mamához, mondd nekik: mama vállalja, megkérdezik mamát is, elmondja hogy vállalja.

márc. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Láttam írtál ki kérdést pár órára ennek,hogy valaki fogadjon be. Akkor mégsem mehetsz mamádhoz?
márc. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!