Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek anyámmal? Nem...

Mit kezdjek anyámmal? Nem költözhetek még el

Figyelt kérdés

Anya mindig minden szaron problémázik. Utálok itthon lenni, szeretem amikot a suliba 10 órám van kedden, mert akkor nem zargat haza és nyugodt lehetek.

Amióta van barátom arra id csak nyavajog. Most lesz az öcsém ballagása, mert most 8.-os.5 személy mehet egy ballagóhoz. Úgy mennénk, hogy anya apa hugom barátom és én. Dee anya hisztizik, hogy barátomat ki a franc hívta meg meg engem is. Eközben apa nagynénje is bejelentette, hogy ők csak az iskolaira tudnak menni, mert utána ballag a saját unokája.

Ők ugye 2-en jönnének, és úgy már 7. Anya azt mondta, hogy nem mehetek, max kerítésen kívül. Én meg biztos nem állok ott mint egy bazári majom a saját tesóm ballagásán.

Most evvel, hogy tudnék kompromisszumot kötni?? Nem sok kedvem van ezek után menni.

16l


2021. jún. 6. 09:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem mennék a helyedben. Jó ég a saját tesód ballagására nem hív. Ez borzasztóan hangzik. Anyukád érdekes egy ember... :(
2021. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
76%

Beszéld meg a tesóddal, hogy anyud miatt nem mész, mert nem néz téged és a barátodat jó szemmel, inkább másokat lát ott szívesen.

Anyukádnak meg nyugodtan mondd, hogy hívhat bárkit a helyetekre, ti már gratuláltatok a tesónak.

Bár valószínű, hogy inkább csak azzal van a baj, hogy a barátod is menne, nem veled. Szét akar szakítani titeket.

Csak higgadtan.

2021. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk eszembe se jutna az aktuális kant hívni egy rokon helyett. Az valóban nem szép ha téged nem akar ott, de nem tudhatjuk az egész sztorit, mire mondta, lehet hisztiztél hogy a pasid igen is legyen ott.
2021. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem hisztiztem, hogy a pasim legyen ott. Lehet szerinte aktuális kan, de szerintem nem.

Az valóban lehetséges, hogy szét akar szedni mert folyamatosan a negatív tulajdonságait hajtogatja nekem és szidja. Olyankor ott is szoktam hagyni.

2021. jún. 6. 09:47
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Ki hívta meg a párod? Ha tényleg nem tudtak róla, akkor èrthető, hogy ő is kiakadt. Az ő oldalát nem ismerjük. Meg kell érteni, hogy lètszàm korlát van, és tényleg csak a legközelebbi családtagok lehetnek ott. Nem lehet, hogy tényleg ezzel húztad fel, hogy meghívtad magadtól, és más rokon nem fér be? Egyébként én a keresztfiam ballagójàt a kerítésen néztem. Oda 4 fő mehetett, látni akartam, így kívül megàlltam.
2021. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire limitált hogy ki mehet, akkor kizárólag olyan személyek legyenek jelen akik a tesódnak fontosak! Nem számít hogy a te, vagy hogy anyukád kit szeretne hogy ott legyen. Az öcsédet megkérdezte valaki hogy ki legyen az 5 ember? Szerintem alap hogy szülők és te ott legyél de ez csak 3 még.



Lehet hogy anyukád nem a legtökéletesebb de te elgondolkodtál már a saját hozzáállásodról? Miért piszkál anyukád? Miken szokott "problémázni"? A pasiddal mi a gondja? Te hogyan viselkedsz anyukáddal szemben?

2021. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
59%
Hiszti
2021. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem 16 évesen a barátod a legkevesebb, akinek ott kell lennie a ballagáson. Ti tudtok enélkül is találkozni, a tesód ballagása pedig családi esemény, amin sajnos limitált a részvétel, így biztos inkább a nénje/keresztanya akárki menjen, a barátod akkor menjen, ha van számára felesleges hely. A nénéd másnak is megy a ballagására, totál érthető, ha ott szeretne lenni. Nekünk is a legközelebbi családtagok voltak ott, amibe a nagynéném és férje és a gyerekük is beletartozott. Én is voltam az ő gyereküknek minden ballagásán. Ez családi program, ráérsz máskor pasizni.
2021. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem a nagynéném.

Apám nagynénje. A tatám tesója...

2021. jún. 6. 10:54
 10/30 anonim ***** válasza:
98%

5 főbe nálunk se férne bele a 16 éves lányom barátja, akár kedvelem akár nem, ha rokonok is jönnének.

Szüleid, húgod, te, és az apud nagynénje jöjjön, de a férje nélkül, ha tényleg csak 5 fő lehet.

2021. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!