Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért beszél a halálról a...

Miért beszél a halálról a nagymamám?

Figyelt kérdés

Mostanában kevesebbet találkozunk, mert én messzebb dolgozok. Viszont a múltkor is amikor nála voltam elkezdte mondani, hogy ő már nem akarja felújítani a házát mert ha meghal nem tudja kié lesz. Aztán azt mondta, hogy álmában szeretne meghalni. Meg már telefonban is párszor emlegette ezt. Vérnyomás problémája van, ezenkívül másról nem tudok, vagy csak nekem nem mondja el.

De engem akkoris zavar, hogy miért kell erről beszélni. Egyébként ugyanúgy tevékenykedik, mint régebben, főz, süt, takarít, van egy kertje azt is gondozza.

72 éves. Én pedig 19f.


ápr. 4. 21:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10-es

Jó, hogy édesanyád jó erőben van és aktív.

Sajnos nem minden ember bírja ezt a kort egészséggel és energiával, és tényleg nagyon sokan magányosak.

ápr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

35 vagyok, és igen, az egészségi állapotom miatt nagyjából már tízéve szóba szóba kerül a halál-téma.


Ez van, a halál az életünk része, beszélni kell róla.

ápr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!