Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért nem engedi egy nagymama...

Miért nem engedi egy nagymama hogy az unokái együtt aludjanak?

Figyelt kérdés
Két szobája van. Hárman vagyunk unokatestvérek. Úgy volt megyünk le hozzá majd mert van ott más rokon is akikkel szeretnénk találkozni. Én 15L vagyok, unokatesóim fiúk, 15 és 13 évesek. Nem nagyon szoktunk menni hozzá, most akartunk, nem ismertük a szokásait. Szerinte nem aludhatunk együtt, én majd aludjak az ő szobájában. Mondtam szüleimnek is, ők meg kiröhögtek, hogy igen ilyen. De b.sszus unokatesóim!! Régen is mindig együtt aludtunk ha itt voltak, ott voltam, még most karácsonykor is egy ágyban aludtam véletlen az egyikkel mert elaludtunk filmezés közben. Nem értem mi ebben a gáz!
2013. máj. 23. 17:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
30%

"És azt is elmondhatod, hogy megérted az ő álláspontját, de fogadja el, hogy ma már tök más világ van - nincsenek külön lány és fiúgimnáziumok, a nők is egyenjogúak lettek és már a házimunkát is közösen végzi a férfi és nő"


Az szép lesz, amikor kioktatja a nagyiját ezekről.


Tudod mit, kérdező? Boldog lennék, ha még egyszer a nagyim szobájában alhatnék. De már nincs.


Egy pohár vízben keversz vihart. Miért olyan fontos, hogy a két fingó-böfögő kamasz unokatesóddal aludj???

2013. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Talán mert nyári szünetben nem akarok lefeküdni 9kor barátokkközt után egy idő nő mellett, hanem beszélgetni, hülyülni unokatesóimmal. Talán mert nagymamámat alig látom, nincs is elég témánk, bőven elég lesz beszélgetni napközben négyesben, míg unokatesómék tök olyanok mintha a tesóim lennének.
2013. máj. 23. 17:38
 13/35 anonim ***** válasza:
75%
Oké, beszélgetsz, hülyülsz unokatesóiddal, aztán szépen bemész a szobába és alszol. Még kérdés?
2013. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy az ő szobájában alszol nem jelenti, hogy 9kor takarodó.
2013. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, ha ilyen vaskalapos nem hinném, hogy tolerálná ha sokáig fent vagyunk, úgy meg nem tudná meddig.

Horkol is pluszba. Akkor inkább tényleg alszok majd a rokonoméknál, ha megengedik. Úgyis csak pár napról lenne szó, utána visszahívom magamhoz másodunokatesómat. Így csak nem gondolják rájuk telepedésnek és engedik.

2013. máj. 23. 17:46
 16/35 anonim ***** válasza:
55%
Remekül megoldod a problémát egyedül is.
2013. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem is azért írtam ki, hogy megoldjátok a helyzetet:) Hanem mert kíváncsi vagyok a véleményekre. Jó lenne ha idősebb hölgyek is írnának.
2013. máj. 23. 17:50
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem engedi, hogy egy szobában aludjatok nem jelenti, hogy vaskalapos! Miért esik nehezedre, hogy megértsd ezt azzal a csöppnyi eszeddel? Így nőtt fel és kész, de ez még nem jelenti, hogy vaskalapos.

De amúgyis azt csinálsz amit akarsz...majd bánni fog, ha már nem lesz mamád és így nyilatkoztál róla.

2013. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Én nem bántom, szeretem én amennyire ismerem. Csak nem értem az egészet, de mindegy.
2013. máj. 23. 17:55
 20/35 A kérdező kommentje:
Szóval azt nem értem mitől fél. Ha össze akarnék valakivel feküdni akkor nem az unokatesóimmal tenném. Lenne rá jelentkező, csak nekem nem kell amúgy sem még pasi, nem hogy rokon. Fizikailag fájó az egész elképzelés, hogy ezt hiszi rólunk, mintha állatok lennénk.
2013. máj. 23. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!