Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért nem engedi egy nagymama...

Miért nem engedi egy nagymama hogy az unokái együtt aludjanak?

Figyelt kérdés
Két szobája van. Hárman vagyunk unokatestvérek. Úgy volt megyünk le hozzá majd mert van ott más rokon is akikkel szeretnénk találkozni. Én 15L vagyok, unokatesóim fiúk, 15 és 13 évesek. Nem nagyon szoktunk menni hozzá, most akartunk, nem ismertük a szokásait. Szerinte nem aludhatunk együtt, én majd aludjak az ő szobájában. Mondtam szüleimnek is, ők meg kiröhögtek, hogy igen ilyen. De b.sszus unokatesóim!! Régen is mindig együtt aludtunk ha itt voltak, ott voltam, még most karácsonykor is egy ágyban aludtam véletlen az egyikkel mert elaludtunk filmezés közben. Nem értem mi ebben a gáz!
2013. máj. 23. 17:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
34%
Nem fél semmitől, hanem Ő ilyen neveltetést kapott, ezt tartja természetesnek és normálisnak. Nem bírod ezt megérteni? Lehetnél kicsit értelmesebb ennél. Egyébként nagyon csúnyán beszélsz a Nagymamádról, minek akarsz hozzámenni vendégségbe, ha így vélekedsz róla? Nem hiszem, hogy olyan rossz, amilyennek beállítod, mondd meg, hogy sokáig fent akartok lenni, játszani, hülyéskedni és utána bemész aludni hozzá, amúgy meg, lehet, hogy az unokatestvéreid is horkolnak.
2013. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Hol írtam róla csúnyán? A vaskalapos miatt?

Nem horkolnak. Egy szobában alszanak, egymásról is azt állítják hogy nem.

2013. máj. 23. 18:06
 23/35 anonim ***** válasza:
34%
Látszik, hogy 15 éves kis fruska vagy, aki semmit nem tud a világról. Nem hiszi, hogy egymással lefeküdnétek egyszerűen csak olyan neveltetést kapott, hogy fiú nem alszik együtt lánnyal csak és kizárólag házasság után a férjével. Ő ilyen, mert ezt tanulta. Ettől még nem feltételez rólatok semmit, pusztán náluk ez volt az illem. Pont.
2013. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Na jó akkor én nem értem ezt a szokást, ha nincs mögötte semmi illetlenség. Maradjunk ennyiben:)
2013. máj. 23. 18:12
 25/35 anonim ***** válasza:
22%
Mert buta vagy. Nem beszélgetsz mamáddal a régmúltról, semmit nem tudsz az emberi kapcsolatokról, a történelemről, nem olvasol klasszikusokat, műveletlen csitri vagy. Ezért nem érted.
2013. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Húú most jól beszóltál:) Kár hogy nem ismersz. Szeretem a törit (anyukám töritanár, szóval ragadt rám töri szeretete).
2013. máj. 23. 18:18
 27/35 anonim ***** válasza:
26%
És mégsem érted.. :)
2013. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
A magad módján éppolyan "vaskalapos" vagy, mint a nagymamád. Sőt, ha őt meghallgatnánk, lehet, hogy sokkal rugalmasabbnak és lazábbnak tűnne nálad. Csak hajtogatod a magad igazát. Viselkedj már normális fiatal nő módjára, és fogadd el ezt a nem túl bonyolultan megvalósítható kérést. Bizonyítsd be, hogy értelmes vagy, higgadj le szépen, ne beszélj ilyen csúnyán, és bírd ki azt az egy vagy két éjszakát.
2013. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk nem tudom, régen megesett, hogy egy szobában egy egész család lakott, gyerekek is egymás hegyén-hátán, szerintem ezt nem kéne azzal magyarázni, hogy a nagyi öreg. Mikor volt falun 8-9 gyerek, végignézték, ahogy a szüleik dugnak, meg hasonlók...
2013. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
59%

Nem vagy buta, én megértelek pedig egy tízessel idősebb vagyok nálad :) Anno én is nagyon szerettem az unokatestvéreimmel lenni, és egy szobában is aludtunk velük, és abból tényleg csak hülyülés meg viccmesélés meg szellemidézés meg efféle butaságok voltak, állati jó volt :D A lányunokatesómmal egy ágyban is aludtunk tizenévesen is és azok voltak a legjobb nyaralásaim :) Ja és a nagymamám nekem is nagyon horkolt, de úgy hogy még a mi szobánkba s átszűrődött és ezen kuncogtunk :D

Szóval szerintem igazad van, nem kell minden 15 évesre rámondani hogy hülye meg buta fruska, mert én is nagyon jól emlékszem a tinikoromra és hasonlóan gondolkodtunk mind :)

Próbáld a másoduncsitesót kiharcolni, hogy ott alhass ;D

2013. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!