Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti odaadnátok ezt a fényképet?

Ti odaadnátok ezt a fényképet?

Figyelt kérdés

Nagymamám 1 éve halt meg (papám már rég).

Van/volt egy élettársa 20 évig voltak együtt tehát nagypapámként tekintek rá.

Amikor mamám meghalt teljesen összetört szegény már attól féltünk, hogy megöli magát ő is. Mára már egész jól van.

Tegnap pakolászás közben találtam egy fényképet, amit én csináltam róluk 2 éve. Ők nem igazán csináltak fotót meg is reckíroznám, hogy nincs is közös képük.

Szerintetek adjam oda papámnak emlékként vagy inkább hagyjam? Félek, hogy összetörne megint, de azért még is egy emlék lenne neki.


2013. máj. 28. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mara jol van, nyugodtan add oda neki. Nem fog osszetorni ujra, orulni fog neki.
2013. máj. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is add oda neki. Tedd be egy szép keretbe, örülni fog.
2013. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Add oda! Hidd el, ígyis-úgyis minden emlékezteti a veszteségre, ez meg a szomorúság mellett örömet is ad. :)
2013. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még szép hogy odaadnám, nagyon nagy örömet fogsz vele szerezni, ebben biztos vagyok!
2013. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moncsi_csi válasza:
Születésnapon kívül,vagy ünnepen kívül is: becsomagolod és odaadod neki. Örülni fog tutira:)
2013. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!