Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői ruhapróbakor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői ruhapróbakor lehet egy-egy fényképet saját részre készíteni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyfüggő, ahol én vettem a ruhám előre szóltak, hogy vigyek kísérőt fotógéppel, és minden ruháról, ami rajtam volt csináltunk fotót elölről-oldalról, néhol még hátulról is. Kérdezd meg szerintem előre.
2013. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez változó. Valahol nem tiltják, de van, ahol szólnak érte, hogy nem lehet. Meg kell kérdezni, mikor rajtad vana ruha, hogy: "Nem bánják, hogy készítünk egy fényképet, hogy utólag jobban tudjak dönteni?". Ennyi :)
2013. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tényleg így van, valahol lehet, valahol nem, meg kell kérdezni! Általában a márkás ruhák esetében nem szeretik a fényképezést (mert pl kikerül a netre egy előnytelen fénykép, és rontja a hírnevet).
2013. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem sem nagyon akarták engedni, illetve húzták a szájukat, de megengedték. Meg kell kérdezni, esetleg mior telefonálsz időpontért.
2013. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindenhol engedték, bár volt egy hely, ahol meg akarta magyarázni a nő, hogy nem kell fotó, mert nem az alapján kell úgysem dönteni, hanem az érzés, mikor rajtam van.

Az érzés jó volt, de otthon a képeken megnéztem, hogy hátulról iszonyat szarul nézett ki a ruha rajtam, sokkal előnyösebbek voltak, amiknek mélyebb volt a hátkivágása, meg pl. volt, amelyiknek a fűzése elhúzott tökre féloldalra, vagy csak béna volt.


Én megértem, hogy az érzés, de ha kitekeredsz sem látod hátulról, jó, hogy valaki aki veled van mond valamit, hogy milyen, de szerintem mikor TE 100-150 ezret adsz ki kölcsönzésért egy ruhára, akkor hadd nézd már meg minden oldalról otthon is, hogy milyen.


Én pl. amit választani akartam, azon ott észre sem vettem olyan hibákat, amik a képeken nyilvánvalóak voltak.

2013. febr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, de kérdezd meg mindenképp, sőt mindenre kérdezz meg, én már olyat is hallottam, ahol x összeg darabonként a próba. Az mondjuk azért már vicc.
2013. febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan szalon, ahol 5 ezret kellett volna fizetni azért, hogy fényképezzek...mondanom sem kell, nem csináltunk ott képeket.
2013. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!