Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért csinálja ezt a nagymamám...

Miért csinálja ezt a nagymamám? Osztogatja az ételt?!

Figyelt kérdés
Önző vagyok, bevallom, de egyszerűen nem tudom megérteni a nagymamám. Szeretem nagyon, de amit csinál, idegesítő. Tegnap volt nálunk egy buli, apukámnak volt a születésnapja. Hozatunk neki tortát, tényleg nagyon szép volt, és finom is. Azonban a buli végeztével, a mamám mindig becsomagol a rokonoknak, de úgy hogy szinte nekünk nem is jut semmi. De ha mégis marad egy kicsi, akkor meg a szomszéd asszonynál landol. Én nem azt mondom, hogy ne adjon senkinek, semmit. Mert tényleg így illik! De túlzásnak tartom, hogy mindent oda ad ,amit mi főztünk, sütöttünk avagy fizetünk. :(

2013. jún. 9. 16:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
A mamád egy földönkívüli és csak azért ad ételt másoknak, mert meg akarja enni az agyukat. (Vigyázat! Nem összekeverni a zombiUfo val)
2013. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A mamád egy butorvigéc és csak azért ad ételt másoknak, mert meg akarja enni az ágyukat. (Vigyázat! Nem összekeverni az IKEA'val)
2013. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet, azt gondolja, hogy így illik, és így tudja megszerezni a többi ember szeretetét, és ha nem csinálja, akkor megutálják.

Vannak sokan, akik automatikusan saját maguk (és a gyerekeik) elé helyezik mások érdekeit, jólétét.

A fél karjukat is odaadnák.

Az egyház csinálta ezt a fals nevelést.

2013. jún. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!