Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Papámmal sosem lesz már jó a...

Papámmal sosem lesz már jó a viszonyunk?

Figyelt kérdés

Mamám egy éve meghalt, és anyával már nem járunk le kb fél éve, mert mikor mentünk állandóan csak gúnyólodott velünk, és sértegetett pedig mindig mellettük voltunk, de mivel mamám meghalt, előkerült a nagynéném és családja, akik pedig 10éve nem jártak le, most ők lettek a jók, persze itt minden a pénz motivál de nekünk rosszul esett.

Ma arra mentem papámék, és a nagybátyám, részegen szekérrel és lóval elég hülyén ült ott (kint az utcán)

na és oda mentem hogy megigazítom a szekeret mert beszrult a fa közé, oda mentem papám megjelent, köszöntem, és kérdezte hogy mit keresek ott, mondtam hogy csak segíteni szeretnék, azt felelte ne segítsek neki, senki ne segítsen neki, mondjuk szerintem is piás volt, de nekem akkor is rosszul esett, bár biztos érthető vagy nem tudom, mi a megfelelő. :(


2013. jún. 16. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ülj le mellé egy jó pillanatában és mond el az érzéseidet,majd hallgasd meg az övéit,a gondolatait.Beszéljetek arrol hogy mi van benned és igy megoldóthat.Sok sikert!
2013. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma oda mentem, fél év után először de elzavart!


Ja a másik amiért rosszul esik, hogy van a nagynéném, és van még egy unokabátyám is, mindkettő a közelünkben lakik, és oda állandóan ment, hozzánk soha, és ez nekem rosszul esett.

2013. jún. 16. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!