Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Engedjem a kicsit a nagyszülei...

Engedjem a kicsit a nagyszüleihez?

Figyelt kérdés
A férjemmel a szülei évek óta nem hajlandóak tartani a kapcsolatot egy családi vita miatt. Egy hónapja megszületett a kisfiunk, ma a boltba menet megállított az "apósom" és közölte, hogy az unokájukra kíváncsiak, de a páromra továbbra sem. Közöltem vele, hogy ha a fia nem kell nekik akkor az unokájuk se kelljen. Túl drasztikus voltam?
2013. jún. 23. 17:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
szerintem nem.
2013. jún. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 acelsziv ***** válasza:
97%
egyáltalán nem. Ne engedd hozzájuk. Ha kíváncsiak rá, jöjjenek el ők.
2013. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Amado atya ***** válasza:
96%
Igazad volt, nem voltál drasztikus.
2013. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A fiadat is eltiltod a nagyszüleitől, nem csak a nagyszülőket az unokájuktól. Engedd nekik, hogy lássák, ha nagy lesz, majd eldönti Ő, hogy akarja e velük tartani a kapcsolatot annak tudatában, hogy Ők nem akarták az Apjával, de ne vedd el Tőle a lehetőséget.
2013. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 acelsziv ***** válasza:
Ott van a gond, hogy amíg a férjed és a nagyszülők között ilyen a viszony, addig nagy eséllyel tele lesz beszélve a kicsi feje. Ezzel nálam is próbálkoztak anno...
2013. jún. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a férjedet, hogy zavarja-e.

ha nem, akkor szerintem engedd meg.

2013. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én ezt azért nem akarom mert ha a fiukat nem nézik semmibe akkor az unokájuk se kelljen nekik. Amúgy úgysem tudnának a gyereknek még egy csokira valót sem adni.
2013. jún. 25. 17:19
 8/16 anonim ***** válasza:

hát én nem az anyagi hasznot nézném ebben, őszintén szólva.

a gyereknek nagy élmény ismerni a nagyszüleit.

és talán a gyereknek köszönhetően a férjeddel is kibékülnének.

nem tudom, én nem tudnék bosszúálló lenni egy ilyen helyzetben. azért tudni kell, hogy mi a fontos az életben. az, hogy megleckéztessünk embereket, meg mindenáron igazunk legyen, vagy hogy szeretetben éljünk.

persze ez mindkét félen múlik. de ahogy látjuk, ők már megkezdték a nyitást felétek.

2013. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A kérdésemben leírtam, hogy a párommal továbra sem akarják tartani a kapcsolatot csak az unokájukkal.
2013. jún. 25. 17:54
 10/16 anonim ***** válasza:

igen, értem. de ez nem olyan biztos. mert ha elkezdenek találkozni az unokával, akkor utána jöhet a többi.

csak gondolom idő kell nekik.

nem tudom, értelmetlennek tartom ezt a haragtartást. de hát ti tudjátok.

2013. jún. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!