Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan engedjem el a fülem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el a fülem mellett a negatív beszólásokat?

Figyelt kérdés
mióta megtudták,hogy menyasszony vagyok mindenki a külsőmet figyeli,meg,hogy milyen ruhában vagyok,milyen az alakom.Sehol egy kedves szót nem kapok.Nagyon lelombozó és már lassan nem érzem jól magam a bőrömbe,annyi hibát fedeztek fel rajtam az utóbbi időben....már lassan nem is tudom miért vesznek el ha ilyen sok hibám van :)
2012. jún. 12. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szép vagy! :)

Gondolj arra, hogy biztos csak irigyek.

2012. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyszerű: csak azok véleménye érdekeljen, akire tényleg adsz. Ne érdekeljen olyan emberek beszólása, aki neked nem számít. Ez jöhet irigységből, rosszindulatból... stb. Másik oldal viszont, hogy az esküvői készülődésben nem lettél túl érzékeny. Ilyen helyzetben az ember ott is tapasztal rosszindulatot, ahol nincs, vagy csak úgy értelmezi maga számára
2012. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom,lehet,hogy érzékenyebb és feszültebb vagyok ezt tudom és mindegyik beszólásnál véggigondolom,hogy nem e építő jellegű és ha az odafigyelek de sajnos a legtöbb nem az és elég durvák,nyersek amiket pl én soha nem mondanék másoknak.
2012. jún. 12. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is ebben a cipőben járok mindig rokonom, barátom bámul és suttog. Ne figyelj rájuk az elején én is felfigyeltem rájuk, de mióta emiatt 8 kg-t leadtam nem törődöm velük. Gondolj a szépre és a jóra!
2012. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

gondolj bele, hogy aki kövér pl. azt menniy megjegyzés éri majdnem nap mint nap. aztán megtanulja elengedni a füle mellett.

azokra koncentrálj, akik szeretnek téged, és nem a hibáidat hányják a szemedre folyamatosan, hanem normálisan beszélnek veled.


engem is sokan utálnak, vagy a személyiségem, vagy a külsőm miatt, de már nem érdekel. van egy halom ember, aki kedvel, és szeret velem lenni. nekem ők a fontosak, nem az a pár senki, akinek épp olyan kedve van, hogy beszól. ők nekem nem referenciaszemélyek.

2012. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg kitaláálhatnál előre jópofi visszaszólásokat, de mi értelme lenne? Csak mégjobban átmenne veszekedésbe, aztán a bosszúállás... nem kell. Kerüld el a társaságukat. Azt az egy napot meg majd csak kibírod valahohy
2012. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nyilván minden nőnek fontos, s szükséges a folyamatos megerősítés. ez a párod feladata lenne elsősorban.

de neked is tisztában kell lenned saját magaddal!

vegyél elő egy papírt, s írd fel rá az összes létező jó tulajdonságod (külső és belső), nézegesd magad a tükör előtt és mondd a szemedbe, hogy mennyire szereted magad és mennyire pozitív a kisugárzásod! egész egyszerűen érezd jól magad a bőrödben! ha mindez meglesz, észre fogja venni a környezeted is. csak úgy sugárzik majd belőled a femme fatale :)

2012. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legfőbb dolog eldönteni, hogy NEM VAGY DÍCSÉRETFÜGGŐ, nincs szükség megerősítésekre, stb. Te az vagy, aki vagy, csak saját magad ítélheted meg magadat. Nézz gyakran a tükörbe, igazítsd úgy , hogy tetszetős legyél, és ennyi legyen elég. Más is van az életben, mint szépség , szex, siker, pénz.

Gyógyító dal a Belső Gyermekhez: [link]

2012. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!