Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyenek a nagyszüleim?

Miért ilyenek a nagyszüleim?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet,hogy anyukamnak nincs tul jo viszonya a szulievel. De a nagyszuleim lassan kezdik nalam is ezt elerni. Mert az unokatesóm akit sokkal gyakrabban van naluk szerintem kicsit kezdik jobban szeretni. De nem is ez a baj,hanem az,hogy a nyaralaso elso napjan a mam felhivja anyukamat,hogy az unokatesom aki egy elkenyesztetett hivott engem meg a tesomat telefonon de mi nem vettuk fel. Es az unokatesom meg mar sirt miatta. Mert egyszer hivtaa tesomat aki kinyomta ,mert nem volt ra kivancsi. Aztan megegyszer es akkor azert nyomta ki mert edzesen volt. Szoval... Meg a mamam meg van sertodve,mert nem hivtuk fel nyaralaskor. Most meg majd mennivb fogok meg menni fogok hozzajuk es a papam aki marha bagy zsenininek hiszi magat a telefonok egyeb mas kutyuk vilagaba,tti meg akarja nezni a hivaslustamat,hogy lenyomozza,hogy miert nem vesszuk fel a telefont amikor az uncsitesom hiv. Es most nem nagylanynak akarom kepzelni magam,de az sok,hogy a mamam azert van ki,hogy evkozbe nem hivom fel mindennap h beszamoljak a napimrol. Konyorgom 12 leszek

#mama #papa #unokatesvért
2013. aug. 17. 18:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs,nem anyukam nagyszulei hanem szulei
2013. aug. 17. 18:41
 2/4 scoobyhun válasza:
Szerintem mielőtt bármit is kérdeznél vegyél a kezedbe egy helyesírási szótárat és alaposan tanulmányozd a magyar helyesírást.Hogy lehet olyat írni, hogy "híváslusta"? Ez marha vicces.
2013. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs,csak telóról voltam,és nem nagyon szeretek pötyögni
2013. aug. 24. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a híváslistádhoz. De töröld ki az egészet, mielőtt odaértek. Így nincs vita, nincs bizonyíték :)
2013. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!