Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek? Szóval anagyapámná...

Ancsi78 kérdése:

Mit tegyek? Szóval anagyapámnál élek, aki enyhén szólva aggódó. A nagyanyám már nagyon rég elhunyt, és mivel mi máshol lakunk ezért a középsulis évekre hozzáköltöztem, mert itt erősebb a suli. Az első két év zökkenőmentesen telt el,

Figyelt kérdés
Szóval anagyapámnál élek,aki enyhén szólva aggódó. a nagyanyám már nagyon rég elhunyt, és mivel mi máshol lakunk ezért a középsulis évekre hozzáköltöztem, mert itt erősebb a suli. az első két év zökkenőmentesen telt el, de már 17 éves vagyok és közel egy éve van komoly kapcsolatom.. mikor összejöttünk, elmondtam a nagyapámnak és rábólintott.. viszont később egyre furábban viselkedett,nem engedett velük újévezni, se,hogy találkozzunk.. ezért ugy kellett csinálni, hogy ne tudjon róla. a hét egyik napján éjszaka dolgozik, ezért olyankor jött át a barátom.. itt volt egy kicsit aztán elment.. 2 hete viszont véletlen elaludtunk és ő meglátta. nagyon szégyelltem magam,mert nem ezt érdemli.. hazaakart küldeni, de ez a suli az álmom, és nem engedhetjük meg magunknak, hogy minden nap 70 km-t utazzak oda-vissza.. később rávettem,hogy maradjak, de cserébe ott kell hagynom a szerelmem.. szakitottunk 3 napja de már nagyon hiányzik.. kérem segítsetek, mit tegyek? egy 17 éves lány

2013. nov. 19. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak egy dolgot nem értek. Oké, hogy suliidőben nála laksz, de soha nem mész haza a szüleidhez? Szilveszterkor sem? Miért nem tőlük kérsz engedélyt a bulira olyankor?
2013. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hinnye, no, februárban 18 éves voltál

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__39..


Azért emlékeztem, mert máshol ez a főnököm nickje. :)

2013. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. igen kéthetente hazamegyek, de a fium itt van.. leszarom, h nem megyek bulizni, nem vagyok bulizós tipus :))

2. :DDD nem egyedül használom ezt a profilt.. én 17 vagyok, a barátnőm 18. :)

2013. nov. 25. 10:16
 4/9 A kérdező kommentje:
azért segíthetne is valaki xD
2013. nov. 27. 16:23
 5/9 anonim válasza:
Szüleiddel nem tudsz beszélni, hogy beszéljenek papáddal? Vagy ők is ilyen szigorúak?
2013. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ők nem.. csak sajnos, mivel csak a nagyapám tudja finanszírozni ezt az erős sulit, ezért nincs sok beleszólásuk. :( nekem meg áldozatot kellett hoznom.. már kezdek hozzászokni a gondolathoz,hogy elvesztettem.. lehet,hogy ennek így kellett történnie..
2013. nov. 28. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:
17 évesen (bármilyen ridegen is hangzik), első a tanulás. Ebből nagyapád valószínűleg nem fog engedni. A szerelem megvár, hidd el, ez a mostani csak felejthető liezonocska.
2013. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
már egészen kezdem túltenni magam rajta :).. azt hittem nehezebb lesz.. tudom, eddig is a tanulás volt az első,és fiu mellett is kitünő voltam.. épp ez idegesitett,hogy semminek a rovására nem ment a fium.. de már tökmindegy, multkor a napokban odaadta a szülinapi ajándékom.. érdekes, semmi nem mozdult meg bennem, vagy,hogy is mondják :DDD lehet,hogy nem szerettem??
2013. dec. 1. 18:32
 9/9 A kérdező kommentje:
vagyis inkább mondjuk ugy, hogy nem akartam kkisértésbe esni, ezért próbáltam minden érzésemet elfojtani.. ő persze azt hitte,h azért bunkózom mert nem szeretem.. de én nem akarok elmenni. orvos szeretnék lenni. :333 nem adhatom fel.. szerintem jó döntést hoztamm fiut találok később is :)) NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT<3. nagyon sokat segítettek a a döntésemben..
2013. dec. 1. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!