Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Azt híreszteli a mamám, hogy...

Azt híreszteli a mamám, hogy apummal alszok stb. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap bement az orvoshoz,és azért ment be ,hogy elmondja,hogy én apummal alszok,és gondolom szokás szerint elhordott mindennek.Az tény ,hogy igen apummal alszok de az az ágy van majdnem 3 méteres(széles) úgyhogy nem ott alszok hozzábújva de ő, amilyen szenilis, már kitalált minden baromságot, nem is foglalkoztam vele egy ideig, de mikor megtudtam ,h pár ilyen dolgot el is mondott és pletykál minden sz*rt és az ezzel a legnagyobb bajom ,h mivel ilyen időseknek mondja el azok el is hiszik. Nem bírok úgy egy idős szemébe nézni ,h ne látom rajta azt h lenéz..mert tudom , h híreszteli azt ,megvertem, a hallt kívánom,apummal alszok....és sorolhatnám. Aztán meg mikor megmondom szó szerint az igazat ,azt mondja "nem szabad az időset bántani, szeretni kell" és aztán mondja h nincs semmi baj .!! Neki jó hogy nincs belátja ,h nincs igaza(magába) de attól rám ugyanúgy fognak nézni az emberek .Mikor meg megmondom az igazat nem hisznek nekem.Ritka igazságtalan az élet,arra rájöttem.


Segítsetek mit tegyek!!!


13/l



2014. jan. 17. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Most már ne aludj apuddal és ne foglalkozz senkivel! Amivel nem foglalkoznak,hamar elcsendesedik! Ne magyarázkodj,előbb abbahagyják
2014. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Menjél szépen a te ágyadba aludni. 13 évesen már úgy illene.
2014. jan. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Mondd meg apádnak hogy beszéljen az anyjával, és tegye rendbe!


De szerintem sem kéne egy ágyban aludnotok.

2014. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
amióta meghalt anyum azóta alszok ott,van egy közös szobánk a tesómmal de és oda nem megyek aludni mert egyfolytába bagózik,és nem lehet neki mondani h menjen ki mert nem megy.De csak mondanám, h soha de soha nem nyúlt apum hozzám úgy és soha nem is fog ..és őt szeretem a világon a legjobban !! Mindent megtesz értünk! És annyira szomorú,h a mama mindig őt támadja.
2014. jan. 17. 16:36
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

ez eleg szomoru.. :(

Részvétem Anyukád miatt!

Mi lenne ha a mamáddal megszüntetnéd a kapcsolatot? Rólam is mindig magyarázott az enyém.. úgy felmérgelt, h azután mégcsak nem is tartottam vele a kapcsolatot.. ugyan annyi idős voltam mint te.. most 18 vagyok és rájött h ha a stílusán nem változtat egyedül marad..

2014. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Azt egyikünk sem mondta hogy apád hozzád nyúlt. Nem ez a lényeg, hanem hogy az embernek kell annyi privát zóna, hogy legyen egy saját ágya. De nyilván a cigifüstben nem aludhatsz. Bár apád gondolom rászólhat tesódra!
2014. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát igen erre kéne neki is rájönni.De velünk él.
2014. jan. 17. 16:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Rászólni rászólhat,de mintha érdekelné is az őt meg se hallja.
2014. jan. 17. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

a lányok számára az első szerelem általában az apjuk,

és (ha az apa nem agresszív stb.) a szeretet tartósan megmarad.

ez teljesen természetes,

mint ahogy a testi közelségre törekvés is.

nagyfokú tudatlanság vagy rosszindulat van ott,

ahol emiatt magyarázkodni kell.


ami a "mama" viselkedését illeti...

"És annyira szomorú,h a mama mindig őt támadja."


ez egy tipikus női típus,

kifelé megfelelni akar, befelé támad.

ez a fajta, iszonyatos pusztítást tud véghez-vinni...


de, úgy gondolom, hogy a baj kettős.

egyrészt, a kedves "mama" ellenséges hozzáállása, támadó magatartása,

másrészt, az apa passzivitása, nem-cselekvése.

nem látom át a helyzetet, így nem akarok látatlanban ítélkezni,

de az apa helyre-tehetné a kedves "mamát".

miért nem teszi? miért nem áll a sarkára?

vagy, ha helyre-tenni nincs ereje,

miért nem szakítja meg vele a kapcsolatot?

2014. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért mert nem apukám,anyja.

Hanem anyáé volt.

2014. jan. 17. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!