Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen gyakran van szüksége a...

Milyen gyakran van szüksége a nagyszülönek az unoka segítségére?

Figyelt kérdés
Nagymama 80 éves, amióta megtudta, hogy terhes vagyok szinte minden héten nekem kell öt orvoshoz elkísérnem, intézni az ügyesbajos dolgait( van még 9 unokája rajtam kívül és 5 gyereke). Nekem ez már kicsit sok, de állitja, hogy nem akarja leterhelni apukámat, aki dolgozik, anyukámat útálja-ezért nem bízik benne. A többi családtagot nem emlegeti, viszint 2 nagynénim otthon van már évek óta.
2014. márc. 6. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
nagytatám a szomszédom,amióta meghalt a nagyimn azóta napi szinten beszélünk és amikor csak kell segitek,megjegyzem jó állapotban van igy ő is segit nekem.
2014. márc. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%
Mondd neki, hogy segítesz neki szívesen, de jelen pillanatban babát vársz, ez egy más állapot, fáradékonyabb vagy és most bizony téged is leterhel, ezért legyen szíves és kérje meg néha valamelyik más unokáját is.
2014. márc. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!