Velem van a baj?

Figyelt kérdés
A elején kezdem ugy sztem jobb lesz. Mikor a férjemmel összejöttünk minden jó volt, a szülei meg egyenes túl szép ,hogy igaz legyen. Már olyan volt mintha álmodnék. Anyósommal mindent megtudtunk beszélni, jött mindig segített amit lehetett. Terhes lettem. Nagyon boldogok voltak hogy végre a fiaik közzül tovább viszi a genetikát. Minden nap itt voltak ,de az aposom akkor még melozott. Segítettek a gyerekszobát berendezni ,ök vettek bele mindent ,ök szerették volna. Anyósom eljött velünk mindig a vizsgálatokra ( mer az ö idejében mikor terhes volt nem volt ilyen ,ö mondta) gondoltam legalább ezzel is vissza adom azt amiket ö adott nekem. A szülesnél is bent volt mert tényleg olyan volt nekem mintha az anyám lett volna. Gondoltam öröm ebbe a családba lenni. De ne kellet volna ezt gondolnom. Ahogy haza jöttünk a fiunkkal meglátogattak a növérével . Tisztelet sehol...ök ugy beszélgetnek hogy zeng a ház. Azt mondták jobb ah megtanulja az unoka. Én varva voltam alig tudtam menni. A fiamat irritálta igy sírt ,én voltam mi oda ment és megvígasztalta. Ök csak tovább beszélgettek. Aztán egyre kevesebbet jártak ide. Hetente egyszer ha látjuk öket. Kértük a férjemmel jöjjenek látogassák az unokájukat de anyosom erre azt mondta nemér rá. Az ö napja vhogy igy telik: kb 3 órán keresztül takarít minden nap, aztán leviszi a kutyákat de mostmár az aposom is besegít neki mert nyugdïjas. Aztán leül a gépe elé és netezik ,közbe meg ha átmegy a növére fotókat készítenek. Persze magukról és azokat szépen feltöltik a facera vagy máshova. Aztan vásarolni mennek . Eszébe sincs hogy unokája van. Terhességi depresszióba szenvedtem én kértem hogy jöjjön kicsit a fiamhoz legalább csak félórára. A fiamnak fájt a hasija minden nap nem volt idöm semmire,gondoltam megkérem kicsit ugorjon be. Nemértem el mert épp ö és a nagyobbik fia épp partiztak. A férjem ugrott be 10 percre munka közbe hog kicsit letudjak ülni. Azótja a növére is rám szállt. Ö azt nézi mi,or posztolok a facera hogy tudassam a többi családtaggal magyarba hogy mi is a helyzet meg fotókat küldtem rollunk. Ha azt ïrtam ki honvágy a növére rám írt hogy miért irok ki ilyeneket. Aztán az anyós hív bennünket hpgy szoljon rám a férjem hogy ne írjak ki ilyen dolgokat mert az emberek látjak. De ezt minden héten megtette. De az nem tilos ha ök a mellükröl posztolnak. De ok aztán anyós latogatóba jött csináltam rola és az unokajárol fotókat. El is küldtem neki. Gondoltam büszke lesz rá és talán megosztja. Erre megosztott egy fotót amin a növérével van és annak az unokájával. Felé meg kiírta hogy a növérek és egy angyal. Az unokájtát sosem említi meg. A kutyái az elsök. Mikor jött 10 perc unoka utánna kiment a kutyánkhoz hogy ne legyen egyedül. Ezt vágta hozzám mikor belépett. A mi kutyánk egy németjuhász de ö azt hiszi a kutya jobban szeret bent lenni a házba és rizst enni ja és tejet inni. Ezt egyszer megemlítettük a sogoromnak mert álítólag segíteni akart erre megint háború lett mert mindent vissza mondott az anyjának. Most ott tartunk hogy tegnap lett volna a férjem unokatesójának a szülinapja, de ö tegnap elött ünnepelte meg a kis családjával és egy haverjával. Minket megsem hívtak pedig ez nálluk es családi hagyomány. A férjem begurult írt is neki hogy akkor ök is ugy jöjjenek segítségért. Persze a csaj kitörölte azt. Az anyja meg vhogy bemagyarázta az anyosomnak hpgy ö nem hibás, de a férjemet ezt mar nemérdekelte. Anyosóm erre hogy ne mondjon rolla a saját fia rosszat rám terelte a szót. Hogy mikor utoljára itt volt este mikor a fiamat fektettem le és én végre pihenhettem volna pizsiben a díványon az anyosomnak szúrta a szemét. Mondta hogy ez olyan mint ha azt mondanám jó lenne mar haza menni. Pedig csak pihenni akarok minden este mikor a fiam lefektetük mert nincs segítségem a férjem csak de ö sokat dolgozik. A férjem mikor korházba került akkor sem hívott fel egyik sem hogy ne jöjjenek segíteni ,csak egy személy ki azért jön ide minden héten hpgy ne legyek egyedül és segít abba hogy kicsit pihenni tudjak. Szerintettek mit rontottam el? Megadtam anyosomnak mindent amit csak lehetett de ö már látom rajta hogy nem fogad szeretettel a családjában. A férjem segítene de bármit tesz az anyja jobban tudd mindent még azt hogy az unokajának elég egy nyelvet tanulnia nemkell kettöt. Meg megakart változtatni is cicanadrag stb. Nem sikerült neki. Mit tegyek??

2014. jan. 28. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat foglalkoztok anyóssal.
2014. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

végigolvastam ... ezek milyen népek?


és szerintem nem veled van a hiba

2014. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mással foglalkozol ahelyett, hogy épitgetnéd formálgatnád a saját családodat és kiélveznéd minden pillanatát annak hogy a pici baba mellett nem kell dolgoznod, hanem csak vele törődhetsz..
2014. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elsönek is igaz az elején hiányoltam az anyóst, a nagymamát . De már ugy vagyok vele hogy tegye ahogy neki tetszik. Én csinálok programokat a fiammal meg köszönöm a legjobb. Csak az én közelembe szeret lenni ,engem nyúz . Imadok vele lenni és mindenki azt mondja hogy ö egy nagyon boldog baba. Én ha tehetném már rég elköltöztünk volna barátok közelébe mert ök segïtenének csak messze laknak. A fotók meg azt hangsúlyozza hogy még fiatal...álítolag az anyosom most éli a fiatalkorát. Én elfogadtam hogy ilyen de akkor ö is tehetne egy szivesseget nekem. De ha megszolalok kitör a világháború.
2014. jan. 28. 11:07
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és hollandok.
2014. jan. 28. 11:10
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és te miben segíted az anyóst rendszeresen?
2014. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az anyósomnak mindenbe segítenék. A kocsit a férjem használja igy oda nemtudok elmenni. De ö olyan nevelést kapott hogy már gyerek korába csak dolgozott. Mikor mondtam neki hogy féltem a fiam amikor leviszem a kutyát és ö egyedül van mert alszik. Erre ö ha megtörténne a legrosszabb ( az elsö hetekben volt mikor a fiam már megszületett) akkor nemtudsz mit tenni de a napi teendök elvégzése is fontos. Meg mondta hogy neki sem segített az anyja 2 gyerekkel akkor én se várjam ës itt ugy van, vagy is náluk hogy mikor már a gyerek nagy akkor segítenek persze ha mi kérjük. Kedves válaszolók akik ennyire elítélnek de nekem a család az elsö mivel nevelöotthonba nevelkedtem, azon vagyok hogy a családomat összetartsam.
2014. jan. 28. 11:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert annyira arra van kiélezve a kérdés meg utána válaszod is , hogy nem segít pedig akkor te sem segítesz neki. Csak azt várhatom el, amit én is megteszek másnak.
2014. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van . Én csak annyit kérek amennyit én is viszont tudok nyújtani. Se többet se kevesebbet.
2014. jan. 28. 11:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Tehat ha segít az anyós, az a baj, ha nem segít, akkor az.


A "milyen népek ezek" - "holland" dologhoz annyit, hogy en is Hollandiában elek es a kapcsolatom az anyosommal es a család tobbi tagjával kifogástalan. Nem azon múlik, hogy milyen nemzetiségű valaki, hanem a hozzaallason....

2014. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!