Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy viszonyultok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok egy ilyen helyzethez? Szerintetek így nem lehet szép egy pár?

Figyelt kérdés
Ha a vőlegény és a menyasszony egyforma magasak, de a cipő és a frizura pár centivel magasabbnak(5 cm) láttatja a menyasszonyt, az csúnya lenne? Ti az ilyesmihez hogy viszonyultok? Ha ti lennétek így, zavarna? Esetleg aki ilyen helyzetben van-volt, az hogy vélekedik?
2014. máj. 6. 17:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Én eleve magasabb vagyok a férjemnél, szerintem nem külsőségeken múlik, hogy szép-e egy pár.
2014. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát engem zavarna hogy magasabb vagyok, kékepen is furcsa lenne számomra, meg valahogy nekem nem tetszik. De úgyis az számít hogy az adott személyt zavarja e, ha ilyet látnék az utcán nem szólnám meg mert nem rám tartozik, de ettől függetlenül én figyelek, hogy ne így legyen.
2014. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

hát én ezen csak röhögni szoktam

de a saját hiuságod miatt van minek akkor a magas sarkú szted a párod hogy fogja érezni magát ő a törpe te meg az óriás és az a pár centi is nagyon látványos

2014. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Ennél nagyobb gondod ne legyen az élete. Ott senki nem veszi észre a képeken meg ha egyáltalán feltűnik senkit nem érdekel őszintén más esküvői képe.
2014. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Hát én alacsony vagyok,ez a veszély nem fenyeget, de nem vennék fel magassarkút( amúgy se szoktam,az esküvőmön meg mit szenvedjek)és olyan hajam lenne ami nem egy torony a fejem tetején. Egyébként meg szerintem ha ti nem csináltok belőle gondot akkor nem az. De te már most ezen stresszelsz,úgyhogy ha nem akarsz végig azon kattogni,hogy jajj mit gondolnak akkor mondj le a magassarkúról meg a hajról
2014. máj. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező, ha benneteket nem zavar, mások véleményével ne foglalkozz! Már miért ne lennétek szép pár:-)
2014. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nos nálunk kb ugyanez volt a helyzet. Én 169, párom 172 cm. A cipőm 5 cm volt + a tupír a hajamban. Nekem ez meg sem fordult a fejemben, hogy magasabb leszek.... Egy képen sem látszik, illetve fel sem tűnik a videón sem az a pár centi. A "legrosszabb" helyzetben is egyforma magasnak tűnünk. Sőt a legtöbb képen (lagzi, mozgós, táncolós képek) abszolút úgy tűnik mintha alacsonyabb lennék :) Pedig hát nem.
2014. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
De ha amúgyis egymagasak vagytok, akkor mi a fenének veszel magassarkút? Én úgy örültem volna, ha nem kellett volna abban legyek, de nagyon picike vagyok:( De olyan jó érzés volt, mikor végre felvettem a szép kis gyüngyüs, csipkés, lapostalpú szandimat... Amúgy igen, szerintem hülyén néz ki... Persze, nem ez számít, ettől még lehettek boldogok, de mindenki észre fogja venni. Ha amúgyis magasabb lennél, akkor ez van, de így minek szégyeníteni a pasidat? Vegyél lapos cipőt, a hajadat se kell emeletesre csinálni és probléma megoldva. Hiába adja most itt be neked pár ismeretlen, hogy nem számít, lesz a vendégek közt olyan aki ezen fog csámcsogni, és biztos a vőlegényed is kellemetlenül fogja érezni magát.
2014. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Barátnőmék ezt lapos talpú cipővel oldották meg, olyan mint a topánka csak elegánsabb kivitelben. Így nem volt magasabb a párjánál, a cipőt sem kellett lecserélni mert kényelmetlen :)
2014. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"mindenki észre fogja venni"


Annyira baromságot tudtok írni, hogy az már elképzelhetetlen.

Én nem tudom, hogy lehet ezzel ennyit foglalkozni. KI fogja észre venni hagyjuk már, nem centikkel futkosnak az emberek esküvőn.


'Ha amúgyis magasabb lennél, akkor ez van, de így minek szégyeníteni a pasidat? "

Ezt meg nem is kommentálom mert egy ovisnak több esze van.

2014. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!