Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyszüleim lehet hogy nem...

A nagyszüleim lehet hogy nem jönnek el a 8. -os ballagásomra és az ajándékot amit tőlük "kapok" én választom ki anyával. Mit szűrnétek le ebből?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 11:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
8.-os ballagás nem nagy cucc, majd az érettségi előtti az már valami. Az ovis ballagásnál pl. már dőltem a nevetéstől XD
2014. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem vagy nekik elég fontos. Bocs, de én így érzem. Ha fiatalosak, és meg is ígérték, azért nem szép dolog, hogy lemondják mindenféle korrekt indoklás nélkül (pl. ha betegség miatt nem tudnak elmenni, vagy az utazást nem tudják megoldani). És lehet egy felnőttnek visszanézve a végzős ballagás a nagyobb szám, de egy 14 évesnek még azért fontos a 8.-os ballagása, és illene ezt figyelembe venni...
2014. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%
Én se utaznék egy 8.-os ballagásra, az mindenkinek alap. Majd a diplomaosztóra elmennek.
2014. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Utálnak

Csak most jöttek rá hogy éreznek irántad sajnálatos de van ez így.

2014. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%
nekem volt 8.-os ballagásom és már akkor hülyeségnek tartottam.
2014. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2014. jún. 1. 20:59
 17/17 anonim ***** válasza:
tény hogy nagyszüleid megígérték és nem illik csak úgy lemondani,de az ő korukban ez nem volt divat ezért ők is hülyeségnek gondolják ezt...ez van
2014. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!