Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tehetek? Mit tennétek?

Korijutka kérdése:

Mit tehetek? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk a gyermekem apjávaj megromlott, szétmentünk amikor 5 hónapos terhes voltam. Nem érdekelte mi van velünk, amikor megszületett a kislányom 1x eljött megnézte,majd 11 hónapos volt a kicsi amikor elmentem vele a nagyszülőkhöz és ott volt az édesapa. Kérte had induljon tiszta lappal.... belementem, megbeszéltük, hogy fizeti a gyerektartást, jöhet bármikor, csak szóljon elötte. Ez működött 1,5 évig majd csúnyán viselkedett a gyerek elött és nem jött többet. 2,5 éve nem látta a kislányt,2 éve nem fizet semmit. Most találkoztak és a gyerekem szó szerint könyörgött hogy ngedjem az ő apukát látni...(sose tiltottam, sőt, a vitáink arról szóltak,hogy jöjjön

2014. júl. 27. 15:52
 1/6 A kérdező kommentje:

összezavarta a gyereket, engem szid,fenyegetőzik,láthatáson kívül eljött,persze beengedtem, mert a nagymamával és a kistesóval jött. Mondtam,hogy nincs most láthatás, erre a nagymama közölte ,hogy nagyon megváltoztam és miért vagyok ilyen. Megjegyzem kb. 2~3 hetente jártunk a nagyszülőknél. Azt monta az apuka a lányomnak,hogy egyszer elviszi jó messzire.

Bíroságon le akart mondani a gyerekről, havi egyszer láthatná nálunk, és 10.000ft a megállapított gyerektartás.

mit tegyek hisz a gyerek nem is ismeri igazán?

2014. júl. 27. 16:01
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Bíróságon kérvényezd a gyerektartást. Nem igaz, hogy ennyire hülye vagy, hogy 2 évig semmit nem fizet, te pedig tűröd...


2. A kislányodnak mondd meg, hogy szívesen engeded, de az édesapja nem jelentkezik.

2014. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Bíroságon le akart mondani a gyerekről"


Hát az nem fog neki menni, mert ilyen nincs :) Jó buta lehet az exed.

2014. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ó,most nagyon zsong és akarja a láthatást, de vigyem én a nagyszülőkhöz majd ott. Kell a játszópajtás a kistesónak. Gyerektartásért azért mem pereltem mert csak a feszültséget fokoznánk vele, és mert felfüggesztettje miatt azonnal bezárták volna...az lejárt és kinyílt a szája.
2014. júl. 27. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem a kislányodnak nem jó ez h néha előbújik az apja néha évekre eltűnik.... sztem ha 2,5 évig nem érdekelte akkor annyira most se lehet neki fontos...
2014. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja és sztem ne engedd be láthatáson kívül! meg van szabva akkor akkor jöjjenek!


és azért vigyáznék ha tényleg fenyegetőzik meg azt mondja a gyereknek h jó messzire elviszi!!!


2 percre nem hagynám őket egyedül!

2014. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!