Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mama miért utólag mond valamit...

Mama miért utólag mond valamit mindig, amikor már rég azt csinálom? és nem érdekli semmi? Lentebb magyarázat

Figyelt kérdés

pl


megyek bezárni az ajtót, csörgök a kulccsal, erre megkérdezi, hogy nem kellene bezárni az ajtót?


vagy egy rokon beavatott abba, hogy milyen betegsége van, és úgy néz ki nagyon a szervezetre van bízva, mert nemigen orvsolható,tehát lehet a végén el is viszi, mama röviden nyugtázza és már másról is beszél, hogy mással meg mi van.


vagy megfogtam a baba lábát, éreztem, hogy hideg, nyúltam a zokniért.

ekkor megszólal, hogy nem ártana zoknit adnod rá, mert neki hűvös van. (de addig eszébe nem jutott, csak amikor rajtam látta, hogy a babát ellenőrzöm)


vagy sír a baba, amikor megyek oda, akkor mozdul csak meg ő is


látja hgy folyik a nyál a baba szájából, de nem foglalkozik vele, de akkor amikor már én veszem észre, és hozom a kendőjét, akkor szól, hogy folyik a nyála



rákérdezve, amikor erről kérezem, nem is érti miről beszélek


2014. aug. 22. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy nem lát-e véletlenül.

Kisbaba van a házban? Tiéd a gyerek? Mama azaz Anyukád és csak így hívod?

2014. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet idõkiesése van vagy nem tudom.

Vagy egy màsik dimenziòt làt amiben te még nem csinàlod az adott dolgot és szòl :D

2014. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kurbaszov válasza:

Szerintem lusta megmozdulni, és csak azért magyaráz, hogy lásd, hogy a szándék benne volt...

Ezzel enyhíti a bűntudatát, hogy nem csinál semmit.

De ez az én véleményem...

2014. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!