Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen jogon irányíthatja a...

Milyen jogon irányíthatja a nagymamám meg egy nő meg egy férfi az életemet?

Figyelt kérdés

Milyen jogon mondhatja meg a nagymamám hogy mi ne legyen belőllem.Egész életemben minden szakmáról amit szeretnék lenni mindig csak le beszélt róla.

És most hogy majdnem sikerült volna elmennem Angliába Baby sitterkedni.

Elég furcsa hogy az összes osztálytársamnak van kisgyerekkel fényképe csak a mi családunkban még nincsen kisgyerek.

A nagymamám mondta nem mehetek baby sitternek.Erre még az óvobácsi sem dolgozik már ott.pedig egy kisgyerekes levelet kellett volna csak írnia de még az igazgató sem hajlandó segíteni.



2014. szept. 5. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Gyenge kamu. Miért nem vagy suliban?
2014. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a történetnek se füle se farka. Inkább ülj vissza az iskolapadba, rád fér.
2014. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert jön a farkas és megeszi a nagyit meg a bébisintért
2014. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nagymama, meg egy nö, meg egy férfi, akik irányitják az életedet.

nincs kisgyerekes fototok, mert nincs kisgyerek a családban. az ovobácsi nem dolgozik ott (hol?) és az igazgato (miben? levelet irni? ) sem segit, a nagymama meg azt mondta nem lehetsz babysitter.


mi van????

2014. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki a nő és a férfi?


Kilenc órakor még miért nem az iskolában vagy? Beteg vagy esetleg?

2014. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen a mai nap beteg vagyok.De ti miért nem vagytok a munkahelyen?
2014. szept. 5. 10:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu amikor színésznő akartam lenni akkor arról beszélt le.Amikor énekesnő akartam lenni,akor meg arról.Amikor tanitónő akartam lenni akor meg arról.És amikor már nem akartam tanítónő lenni akkor meg ő mondogatja azt hogy az legyek.
2014. szept. 5. 10:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Amiről le lehet beszélni azt nem is szeretnéd igazán. Nekem a szüleim azt mondták ne menjek történelem szakra, mert azzal semmit sem érek, pedig majd 3 évig azt akartam gimi alatt. Teljesen más irányba tanultam tovább és nem bántam meg, ez sokkal jobban tetszik és nekem való is. Erről nem beszéltek de többször kérdezték, hogy mégis mit tudok majd kezdeni vele. Mivel tudtam válaszolni rá és látták, hogy tényleg érdekel támogattak, sőt, titkon azért büszkék voltam rám, mert a rokonoknak ők magyarázták, hogy hát képzeljék milyen jó szakmát választottam. (persze csak telefonba mikor azt hitték nem hallom... :D)
2014. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!