Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek, hogy a nagyim...

Mit tegyek, hogy a nagyim engem is szeressen?

Figyelt kérdés
A bátyámat jobban szereti, es mindig is jobban szerette. Neki mindent megenged, nekem viszont szinte semmit. Neki mindig ad penzt, es a batyam mindig a legdrágább holmikra költi, ez nagyimat nem zavarja. Nekem sose ad penzt, es akkor is ram szol, ha pl van egy uj nacim. Örülök ha nekem ad 3havonta 100Ft...batyamnak meg szo nelkül 20.000...meg amennyit csak ker batyam, annyit ad neki. Ahanyszor atmegyek batyammal nagyimhoz, batyamnak mindig van ott csoki, kakao stb..nekem meg semmi. Ha nagyim hazajön bevásárlásbol, batyamnak vesz mindent, nekem meg semmit. Ha elkiserem nagyit bevásarolni, mindig azt kerdi h batyamnak miket vegyünk, engem sose kerdez. Batyamnak hetente rendel pizzat, nekem egyszerse. Annyira idegesit h kivetelez vele. Visuont nagyi nem tudja h en igy gondolok rola. Viszont szokta mondani, h miert nem szeretem.nem ertem
2014. szept. 6. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A végén részben megírtad a választ: úgy érzi, hogy te nem szereted őt. Lehet, hogy nem vagy vele elég kedves, nem szólsz hozzá eleget, nem kérdezed meg például hogy van, és ő úgy hiszi, hogy undok vagy, és nem is szereted. Az idős embereknek, hidd el, az ilyesmi sokat számít.

Ha mégse ez a gond, akkor ez szerintem igazságtalan a nagymamád részéről, de az idős emberek arra is hajlamosak, hogy az egyik unokájukat jobban szeretik, mint a másikat.

2014. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
A szeretetet ne keverd a pénzzel. Akkor te a pénzt hiányolod ??
2014. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Őszintén! Nem lehet, hogy mondtál vagy csináltál valamit, ami a nagyidnak rosszul esett?
2014. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem nem feltétlenül a pénz miatt írta a kérdező, hanem ez alapján szűrte le, hogy a nagymamája kivételez a másik unokával.
2014. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok, elfelejtettem írni, hogy erről kérdezd a nagymamádat, ő majd megmondja, hogy mi baja van, ha van.
2014. szept. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ő fiú, te meg lány. Az enyém is ilyen volt. A két fiú unokának mindig vett csokit, nekünk lányoknak sose. Vagy pl disznóvágáskor apa mindig ment segíteni, de soha nem kaptunk kóstolót. Ahol a fiúk vannak, igen.
2014. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Nekem nem a pénz a fontos. Azt csak azert irtam, h lássátok kivételezik es ez rosszul esik. Volt mikor felhoztam neki egy hasonlo témát, de akkor azt mondta h en rosszat feltételezek rola, es nem szeretem. Igyekszem kimitatni h szeretem. De latom h batyamat jobban szereti. Ha atmegyünk hozza, rögtönbatyamat puszilgatja, nekem meg semmi. Ha ott vagyunk batyamat többször is ölelgeti, puszilgatja. Esmindig mondja nekem, h menjek le a boltva, h batyamnak vegyek édességeket stb. Bátyámat mindig meghallgatja, ha mondd neki valamit, de ha en akarok mondani valamit, nem figyel rám.
2014. szept. 6. 20:38
 8/12 A kérdező kommentje:
Többször is hallottam, mikor halkan mondta batyamnak ezt: "Téged szeretlek a legjobban! Te vagy a mindenem" volt mikor kiskoromban viccből nem akartam lecsuszni nagyimmal a szankoval, ezert nagyim merrges lett, es hazament. Majd hallottam, mikor dédnagyyimnak ezt mondta: "Mocskos szemét lány. Csak jol megkene tépni." Szoktam hallani mikor ilyeneket mondd rolam. Tuom, hibas vagyok enis, mert neha felidegesitem aproságokon. De nem szandekosan. Ezeket a rossz emlekeket nem tudom kitörölni :/
2014. szept. 6. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el,a hiba nem benned van. Ő ilyen, soha nem fog megváltozni. Ezt próbáld elfogadni, hátha könnyebb lesz egy kicsit. Nem Te vagy a hibás!!!!
2014. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele egyáltalán. Én a helyedben csak nagyon ritkán látogatnám meg. Mondjuk fél évente egyszer.
2014. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!