Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért akar kizárni a gyerekem...

Miért akar kizárni a gyerekem életéből?

Figyelt kérdés
Párommal elváltunk, az én anyukám a gyámja a 6 éves fiunknak (családbafogadás történt külföldön tartózkodás és az exem miatt), de már bánom, hogy aláírtam azt a papírt!!! Időközben új párom lett és született egy közös babánk,itthon lakunk. Mostanában azt vettem észre, hogy anya nem engedi a gyereket át hozzánk, hazudgál neki, hogy nem vagyunk itthon vagy alszunk, pedig a gyerek szeretne jönni, eddig is itt volt, szinte csak aludni járt át hozzá. Mintha féltékeny lenne rám, nem akarná, hogy szeressen. Nem tudom mire vélni ezt a változást. És a gyerek össze van zavarodva, nem meri azt mondani a mamájának, hogy velem szeretne lenni, mert szerintem érzelmileg zsarolja. Félek, hogy ez tönkre fogja tenni. Elment érte az új párom oviba, de a mama felhívta, hogy ne menjen be érte, mert ő már megy, pedig ott állt a kapuban már. Miért csinálja ezt? HOgyan lehetne ezt megoldani? Kihez forduljak segítségért?
2014. dec. 28. 15:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A gyámhivatal miért nem engedi, hogy nálad legyen a gyerek? Mi az indoka?

Fogadjatok fel egy ügyvédet.

2014. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Azt mondta az ügyintéző, hogy mindkét szülőnek kell kérnie azt, hogy nálam legyen, mivel a családbafogadást is mindketten kértük.
2014. dec. 28. 17:03
 13/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, nem akarok cirkuszolni a saját anyámmal, annak megint csak a gyerek inná meg a levét, mert nagyon aljas tud lenni, sajnos. Csak azért írtam, hátha volt valaki hasonló helyzetben és van valami csel... Idegörlő már, éjjel is azon gondolkozom, hogy mit tegyek.
2014. dec. 28. 17:04
 14/22 anonim ***** válasza:
Fordulj ügyvédhez. Ha fontis neked a gyereked, akkor nem itt a gyakorin tökölsz, hanem ügyvédhez fordulsz, bíróságra mész.
2014. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És ő mit tud csinálni? Nem tudok bizonyítani semmit! Csak állítom az igazam, ez kevés lesz!
2014. dec. 28. 17:16
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem csak itt tökölök, szóltam a védőnőnek, óvónőnek is. De még semmi!
2014. dec. 28. 17:17
 17/22 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezz meg egy ügyvédet. Ő megmondja h mit lehet tenni. Ne ahon agyalj h bizonyítod. Nem kell. Majd elküldik a gyereket szihológushoz és majd ő ír papírt h anyud hogyan is viselkedik, ellened neveli e stb... ügyvéd nélkül nem fogod tudni megoldani.
2014. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*pszichológus
2014. dec. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Egy évig járt a gyerek a pszichológushoz de az semmit sem csinált, mondtam neki a bajainkat és nem láttam változást, nem igazolt, én akkorát csalódtam ezekben.
2014. dec. 28. 17:42
 20/22 anonim ***** válasza:

Érdekes anyád van neked, de ha "Az a baj, nem akarok cirkuszolni a saját anyámmal," - akkor ez így marad, sőt!

Nem értek a joghoz, de a körülmények lényegi megváltozása miatt nyilván fordulhatnál bírósághoz!

2014. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!