Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nyáron lesz egy éves az...

Nyáron lesz egy éves az unokám, és míg a szülők dolgoznak, én leszek vele. Kivihetem-e így az udvarra?

Figyelt kérdés
Kertes házban élünk, kutyánk is van. A kutya kinti, a dolgát a kertben végzi, de minden reggel összeszedem. Rendszeresen látja állatorvos, oltva, féreghajtózva van. A kicsi viszont még csak mászni, esetleg totyogni fog, engedjem-e a fűben (általában a kutya egy helyre végzi a dolgát hátul) kúszni-mászni, természetesen, ha én is ott vagyok, vagy ne vigyem ki a kutya miatt? ( A kutya szocializálva van gyerekekhez, nagyon szelíd)

2015. febr. 18. 14:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%

Beszéld meg a szüleivel.

Velük együtt kell rákészülni arra, hogy hogyan végzed otthon az esetleg feladataidat.

De egyet ne felejts el, te vigyázol rá, tehát ne legyen annyira fontos az a kutya k*ki.

Azt irod, addig lesz veled, amíg dolgoznak. Hát akkor majd utána megcsinálod azt ami kétes.

Figyelj te csak a kicsire.

2015. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
esetleges*
2015. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
15%

Ja és a fűben hagynád mászni, ahol a kutya a kaksis hátsójával mászkál? :/

Majd megcsinálod máskor

2015. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

mert a kutya végighúzza a farát a füvön egész nap?:D

öcsém többet volt a kertben mint kellett volna, még egyszer megkövült macskasz@rt is bevett a szájába,de semmi baja nem lett(persze akkor volt pánik)

2015. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mit csinálok meg máskor?
2015. febr. 18. 15:00
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
mindegy nem engeded a babát hátra ahol a kutya a dolgát végzi, amúgy nem lesz semmi baja, kell koszolódnia a gyereknek különben, olyan beteges lesz mint az egyik szomszédom gyereke.Burokban volt tartva és állandóan beteg.Viszel ki játékokat,amin ülhet meg ilyesmi és máris nem akar a földbe túrni.ha más nem kiviszel egy pokrócot és arra teszed.
2015. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
ha nem találkozik a bacikkal akkor nem is fog kialakulni az immunrendszere. vidd ki nyugodtan, csak figyelj arra hogy ne nyúzza nagyon a kutyát :D
2015. febr. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

Mi csinálsz meg máskor? Hát a kaka összeszedést.. amikor a gyerek nem veled van, hanem a szüleivel, amikor végeztek a munkában.


Vigyél ki pokrócot és oda ültesd a babát. De egy kis 1 évest így sem hagynék magára :/

2015. febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Jaj ne viccelj már... Ha ettől ennyire félni kellene, akkor szerintem már kihalt volna az emberiség... Régen az állatok között nőttek fel a gyerekek, mégsem lett semmi bajuk.
2015. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
8-as eleve beleírta a kérdésbe, hogy természetesen nem hagyná magára... :P
2015. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!