Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Utálom a mamámat mit tegyek?

Utálom a mamámat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy mamám (74) apai és nagyon bunkó. Mindig hisztizik hogy ő milyen beteg mije mennyire fáj, és hogy ha másnak fáj valami az nem igazi betegség meg halucinál. Meg mindenki hülye csak ő a normális és mindenkire csúnyákat mond. DE ha valamiért boltba. orvoshoz kell menni receptért akkor jó vagyok rá. UTÁLOM!!!!!!!!!!! Mit csináljak vele?
2015. márc. 11. 13:33
1 2
 11/15 Dolores55 ***** válasza:
Lebunkózni egy nagyszülőt? Ez nem az? Ha többet foglalkoznál vele, lehet hogy megértenéd miért ilyen. Talán több szeretetre és törődésre vágyik. Szegény úgy gondolja, ha "beteg" akkor hamarabb megkaphatja. Kívánom hogy Te is érd meg ezt a kort és ne legyen ilyen problémád!
2015. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
ha nem jösz ki vele, akkor kerüld a társaságát. senkit nem kötelező szeretni, de tisztelni igen.
2015. márc. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A tisztelet sztem nem a korral jár
2015. márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Egy 74 éves ember már olyan nyűgös, mint egy 2 éves gyerek"

Ez azért nem mindig igaz! Sőt!

Nagymamám 86 évesen is tiszta elmével, nyugodtan viselte a sorsát, több tartás volt benne, mint sok 10-20-30 évesben.

Soha nem panaszkodott, 84 évesen még a kertben volt.

Nem csak a kor teszi "gonosszá", rosszindulatúvá az embert.

Valószínűleg a nagyi már korábban is ilyen megkeseredett volt, csak a betegsége, kora ezt jobban "kihozta" belőle.

De az is igaz, amit leírtak feljebb, hogy nem a kort kell tisztelni, hanem az embert. Feltéve, ha alkalmas rá, vagy megérdemli.

2015. ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szia! szerintem viseld el a mamádat. Valamikor az enyém is ilyen volt, meg tudlak érteni..csak nem mondott ilyen csúnyákat!

Beszélj vele, mert szerintem ha valakire hallgat az lehet,hogy te vagy! Szóval beszélgess vele és hátha magához tér, hogy nem csak övé a világ!

2016. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!