Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Egy normalis nagyszulo hogy...

Egy normalis nagyszulo hogy mondhat ilyet az unokajanak?

Figyelt kérdés

Egyetemre jarok, es havonta ad nekem 3.000 Ft koltopenzt. 60.000 Ft nyugdija van neki, es azt vagta ma hozzam, hogy tobbet mondtak mar neki, hogy en azert vagyok joban vele, azert vagyok vele jo viszonyban, mert penzt ad nekem.

Most kerdem en ki az a 20 eves lany, aki 3.000 Ft-ert van joban a nagyanyjaval, ugy csinal, mintha nem tudom menni lenne.


2015. ápr. 13. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

"ugy csinal, mintha nem tudom menni lenne"

Ha onnan nézed, hogy a rettentő kevés jövedelme 5%-a, akkor nagyon is sok. Amúgy a többieknek igaza van: ne fogadd el (vagy legalább ajánld fel, hogy nem fogadod el)

Hacsak nem nélkülöznék, úgysem lenne képem a 60 ezer forintból élő nagyanyámtól egy fillért sem elfogadni (gondolom, úgyis költ rád, legalább plusz ételre).

A kérdés lényegére válaszolva: igazad van, tényleg hülyeség azt feltételezni, hogy ezért vagy jóban vele. A többiek biztosan irigyek rá, amiért te törődsz vele, velük meg a saját rokonaik nem törődnek. Esetleg hirtelen haragjában mondta, mert akár akaratlanul is megbántottad valamivel.

2015. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

Neki azért elég nagy áldozat, ahogy kitűnik, neked meg számottevő támogatás, - mégis azt tanácsolom, hogy valahogy mondj le róla....

Jó, a hülyék beszélték tele a fejét, - de már benne van a fejében.

Az egy világos cáfolat volna.

2015. ápr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!