Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mire véljem ezt a viselkedést?

Mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés
Nagymamámnál a héten derült ki hogy tüdőrákja van. Mondtam neki h akkor le kénne tennie a cigit. Erre ő azt mondta h neki már úgyis mind1. Nem értem h lehet valaki ennyire tekintet nélkül a rokonaira meg magára. Folyamatosan cigizik azótais.

2015. ápr. 26. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő élete, az ő döntése.
2015. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos azért a legtöbb esetben már ilyenkor tényleg késő és felesleges lerakni,talán az idős kora sem motiválja,ugy gondolja élt eleget.hát igen szerencsésebb lett volna sok évvel ezelőtt odafigyelni a cigire,.mondjuk ha rákos lennék én sem a rokonok kedvéért akarnék élni elsősorban.most már nem fog megváltozni hirtelen,te élsz és jól vagy,ő nyugottan eltemeti magát.minden embernek fiatalon kellene utánanézni milyen öröklő betegségek vannak a családban,de sajnos sokan lesza.ják
2015. ápr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem igazán lehet mit kezdeni, ha ő eldöntötte, hogy átadja magát a ráknak. :( Csak legyetek mellette, ha szüksége van rátok. Ennyit tehettek. De ne veszekedjetek vele.
2015. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nincs célja az életének, küzdeni meg már öreg. A függőség ezt erősíti benne, de nincs is távol a valóságtól.Ugyanis, ha azonnal leszokna, a szervezete sztrájkolna és romlana az állapota is.

Ha én rákos lennék, vagy valami gyógyíthatatlan zsidónyavajában szenvednék, valszeg én sem engedném, hogy a hátralévő életem mások szájíze szerint peregjen le.

2015. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!