Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Gyereknapkor a nagyszülők is...

Gyereknapkor a nagyszülők is szoktak ajándékozni az unokáknak? Vagy csak a szülő a gyerekének?

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a szüleim már csak az unokákat ajándékozzák meg.
2015. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Ló gyerekeimnek miért vegyek?:))A gyereknap nem felnőtt gyerekekről szól,hanem a kicsikről.A kis unokámnak viszont vettem:))
2015. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Tegnap az udvaron az egyik 6 éves kislány a nagyijáról kapott egy ugrálókötelet. :) 14/F
2015. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, mégis kapok szüleimtől és nagyszüleimtől is; anyum is kap a szüleitől. Persze nem kell nagy dologra gondolni, egy kis csoki, egy rágó, meg alkalomadtán egy fültépés:)

Szerintem aranyos dolog, bár mi néha csak úgy is kedveskedünk egymásnak

2015. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, nálunk nem szokás az ilyet tartani, 20 év alatt egyszer nem kaptam ilyenkor semmit.pedig ha már én anyáknapján megajándékozom őt, akkor illene legalább egy csokit vagy kis apróságot..

de ez mindegy

én tudok olyat, ahol a nagymama / nagypapa is vesz ilyenkor egy kis apróságot vagy elviszik az unokát valamelyik programra ilyenkor, ami a városban van

2015. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2# félre érette a kérdést:)
2015. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most nagyon meglepōdtem, h ajándékozni kellene. Mikor én voltam gyerek, akkor sem kaptam semmit. Max egy fagyit. Suliban volt jó gyereknapi program és ennyi. Sokat jàtszottunk, tanulás nem volt. Én nem veszek ezen a napon semmit a gyerkõcnek, inkább programot csinálunk.
2015. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Se a szülő, se a nagyszülő.
2015. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdés arra irányult, hogy a KISGYEREKEK csak a szüleiktől kapnak ajándékot, vagy a nagyszüleiktől is....


mi mikor kicsik voltunk, kaptunk mindkét részről (illetve 3, mert mind a két oldalról éltek a nagyszülők+ a szülők is)

2015. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az anyák napja megfordítva. Ott, ahol a nagyszülő is kap anyák napjára valamit, gondolom egy kis aprósággal meglepik az unokát a nagyszülők is.
2015. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!