Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meghalt a nagypapám?

Meghalt a nagypapám?

Figyelt kérdés
február 3 nem tudom feldolgozni mit tudok csinálni hogy feldolgozzam?
2015. máj. 31. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess róla a családoddal, ha az sem segyt akkor pszichológussal.
2015. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

*segít

bocsi

2015. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reszvetem!
2015. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Részvétem. Én vállalkoztam hogy edzést tartok. Amikor csináltam sokszor eszembe jutott hogy a nagyszülőm büszke lenne. Nekem 13 éve volt jan. 25.


Szóval lekötöttem mással a figyelmem. De évekig valaholelfojtva volt és nem is igazán fogtam fel.

2015. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Figyi olvasd el Csernustól A fájdalom arcai című könyvet, szerintem találnál benne megnyugvást, segítene feldolgozni. Részvétem!
2015. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni.

Gondolj rá szeretettel.


És nagyon nem akarok bunkó paraszt lenni, de inkább a nagyszülő, mint Apukám 42 éves korában, mikor 16 voltam. Na azon a mai napig nem tettem túl magam, pedig 20 év eltelt :(

2015. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os,nekem is 20éve halt meg édesapám...kegyetlen az élet olykor.
2015. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Részvétem,nekem a mamám halt meg pont azon a napon :-/

El kell fogadnunk,mást nem lehet. De én is sokat gondolok rá,és nagyon nagyon szomorú vagyok ,hogy meghalt.


Mellesleg aki azt írta,hogy inkább a nagyszülő,mint az apja,az szégyellje magát,hogy ennyire érzéketlen . Mindig fájdalmas a szeretteink halála,nincs olyan,hogy ezt vagy azt könnyebb elkveszíteni . Tudom sajnos. Másrészről,nekem például a nagyszüleim is fiatalon haltak meg ,még 70 éves sem volt egyik sem .

2015. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat megpróbálok lépni ezen de nem sok sikerrel :(
2015. jún. 2. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!