Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mi baja a nagymamámnak? A...

Mi baja a nagymamámnak? A vörös rúzs tényleg ennyire kihívó?

Figyelt kérdés

Imádom a vörös árnyalatú rúzsokat. Jól is állnak mert nagyon világos a bőröm és sötét a hajam, olyan hófehérkés leszek tőle. :D Családi összejövetel volt és hozták a nagyit is. Mikor meglátott nekem támadt, hogy: Mi ez a szín, mit képzelek? El akarom csábítani az unokatestvéreim? Vérfertőző akarok lenni? Hát semmit se tanított nekem édesanyám?

Meglepődtem. :D Végül a bátyám nagy vigyorgások közepette elvezette a mamát, hogy be szeretné mutatni valakinek. A vörös rúzs tényleg ennyire kihívó vagy csak az öregeknek nehéz elfogadni?



2015. aug. 13. 19:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szóval akkor más nagymamák is idegenkednek ezektől a mai divatos dolgoktól...

Nekem általában francia manikűröm van, ritkán festem és akkor is csak azért mert megy a ruhához, ha hazaértem mosom le. :D

2015. aug. 13. 21:15
 12/17 anonim ***** válasza:
88%

"Mert bizony a vörös rúzs a csábítás rúzsa."


XD Ne légy már hülye. Akit el akarok csábítani, azt rúzs nélküli szájjal is el fogom. Nem rovarok vagyunk, hogy ezzel jelezzük, hogy dugjanak meg.

2015. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagymamám nem szól be ilyesmikért, sőt, nagyon is bírja a full metal dolgaimat :D legutóbb a hajam tetszett neki nagyon, kék csíkok vannak benne. Még mondta is, hogy de kár, hogy az ő idejükben nem volt ennyi minden, amivel az ember feldobhatta a külsejét. Pedig a mama egy egyutcás pici faluban él, igazi otthonkás, kendős nagymama és mégis...

Viszont az utcánkban a nénik (pedig mamámhoz képest ők fiatalok, 40-50-esek) meg vannak botránkozva rajtam rendesen, a rúzsaimra spec. azt mondták már többször, hogy rendes erkölcsű lány nem visel ilyet (bordó, sötét lila szokott lenni, amire beszólnak, hétköznapokon sima natúrt használok de azt nem veszik észre :D)

Szóval örege válogatja. Elképzelhető, hogy az ő idejükben ez tényleg csak az 'olyan' lányok viselete volt.

2015. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
40-es, 50-es években piros száj volt a menő.
2015. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Abban az időszakban még valóban csak a ri..bancok jártak így. De manapság már jópáran viselik a piros rúzst például vásárláshoz, munkahelyre(pl irodai munkahelyre, tanárnői állás stb). De régen szerintem tényleg csak a "rendetlen nők" használták, jól mondja az egyik válaszoló!
2018. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én mindennap pirosra festem a szám, és senki se k.........rváz le, bár eleinte az én nagymamámat is zavarta.

Azt mondta, úgy nézek ki, mint egy rossz prosti.

Akkor még igaz, h csak 15 voltam, és sok-sok év telt el, de már rá se hederít! Olyan 17 lehettem, mikor már nem tett rá megjegyzést. Megszokta, mert rájött, ez az új stílusom. A szememet viszont nem festem ehhez erősen: csak egy kis spirál meg halvány bronzos szemhéjpúder oszt' kész. Szerintem se kihívó. De viszont jól állnak hozzá az ezüstös ékszerek. Meg nem szabad hozzá extramély dekoltázst meg p......csaszoknyát felvenni, mert az nem szép, az már tényleg átesik a ló túloldalára... Meg a hasvillantás se illik ehhez, az már tényleg a ribis kategória lenne.

2019. szept. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mikor franciországi ösztöndíjon voltam, akkor lepődtem meg, hogy ott az utcalányok "munkaruhája" pont olyan, mint itthon a tizenéves csajok mindennapi viselete.
2019. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!