Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy bírjam ki a nagyimat?

Hogy bírjam ki a nagyimat?

Figyelt kérdés
Ma van a szülinapom és ragaszkodtak hozzá, hogy hétköznap átjöjjenek. Én ezt a szülinap dolgot nem verem nagy dobra. Ez egy ugyan olyan nap mint a többi. Ugyanúgy tanulnék... Nagyim folyton mindenben csak a rosszat látja és mindig panaszkodik ezáltal bevonzza a beképzelt és valós betegségeket amiken megint csak panaszkodik. Ezt a hozzáállást pedig próbálja átragasztani az egész családra emiatt már alig ven kedve bárkinek is találkozni vele. Nagyon szívesen megmondanám neki hogy így senkinek sincs kedve találkozni vele de azt hiszem behisztizné magát rajta. Hogyan vészeljem át? 16/F

2016. ápr. 13. 15:36
 1/10 anonim válasza:
27%
Örüljél inkább annak, hogy van még eggyátalán nagymamád....Mert nembiztos hogy már sokáig lessz ... Miert baj az,hogy elakar mennk a szülinapodra nemhogy örülnél neki.
2016. ápr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy lesz ilyen válaszoló.

1.Én örülök, hogy van, de nem kell egy lehúzó ember. Ok?

2.Mondjuk hétvégén pont jó lenne. Úgyis nyugdíjasok....

2016. ápr. 13. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy sok leckéd van és tartsátok hétvégén.


Vegyél neki a névnapjára, vagy szülinapjára egy könyvet, pl a Vonzás hatalmát. :-)

2016. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel felnőttségi próbának. A gyengébbek iránti türelem és megértés felnőtt tulajdonságok. Most módodban áll gyakorolni.
2016. ápr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez egy jó felfogás. Köszönöm :)
2016. ápr. 13. 16:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyim is pont ilyen, sokszor borzasztó fárasztó időt tölteni a társaságában. Mindig igyekszem arra koncentrálni, hogy velem azért mindig nagyon kedves, és tudom, hogy nagyon szeret.
2016. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Nincs olyan, hogy bevonzás....
2016. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
58%
Küldd el melegebb éghajlatra amilyen gyorsan csak lehet. Engem konkrétan tönkretett egy hasonló mentalitással rendelkező nagyi.
2016. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Épp ma kaptak össze anyummal (anyai nagyi). Majd ha olyan lesz a helyzet, én is elmondom Neki a véleményem.
2016. ápr. 17. 22:53
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Ezen konkrétan felsírtam! :D


"Ez egy ugyan olyan nap mint a többi. Ugyanúgy tanulnék..."


Most komolyan, hol találunk manapság ilyen jó gyerekeket még? :D


Ilyen tényleg van?? :DDDD


Ha a munkamániásra mondják, hogy sztahanovista, akkor a tanulásmániás mi? :DDD


Ezt tette az orbanisztán kormány máris meglett a hatása? :DD

2016. máj. 2. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!