Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tegyek a nagymamámmal?

Mit tegyek a nagymamámmal?

Figyelt kérdés
A nagymamám utál engem. Ha elmegyünk étterembe én eszek csak úgy mint egy disznó(ami nem igaz). Mindig miattam kell variálni, de az nem zavarja őket hogy az unokatesóm(aki egy hiszti gép) fél perccel azelött ugyanazt mondja. Kicsit duci vagyok és ha kérek bárhol pl. ice teá-t jönn a hegyi beszéd arról hogy nem kénne ezt innom inkább fogyóznok kellene. Mit tegyek? A mamám ezt elmondja anyáéknak majd engem csesznek le. Válaszokat várok. 12\l
2016. jún. 18. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

ritkítsd mamáddal a találkozókat és nem kell hallgatni őt.

nekem egyébként úgy tűnik, hogy a családban te vagy a fekete bárány. bármit csinálsz az rossz, te h*lye vagy, még ha más mondja ugyan azt akkor ő az isten

2016. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Ezek a tizenévei elején "mindig a kövérségem miatt bántanak és rám szólnak, hogy ne igyak cukros löttyöket" panaszkodók ugyanazok, akik a tizennéveik végén arról írnak ki kérdést, hogy "miért hagyták a szüleim, hogy ennyire elhíztak? Még csak gyerek voltam, nekik kellett volna figyelniük rám! Most meg 19 évesen 98 kiló vagyok, mit csináljak?!"
2016. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Megértelek, én is ugyanígy vagyok. :3 A mamám "szerencsére" külföldön él, így évente csak néhányszor találkozunk. Bármit csinálok, szerinte rosszul csinálom. A nővéremet pedig imádja, mondta is már sokszor hogy ő mennyivel jobb nálam, kiskorában is mennyivel szófogadóbb volt, etc... Mikor volt a suliban Q/ (cooper / 'kúper, 2 km-es futás) én lettem az első az osztályból. Persze erre az volt a válasza, hogy tudom hogy folyton dicsérnek a szüpeid, de nem kéne elbízni magad és ilyeneket kitalálni...

Érthető, hogy tökéletes a viszonyunk. :S

13/L

2016. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nagymamád biztos, hogy nem utál. Ha duci vagy, akkor valóban oda kellene figyelned arra, hogy mit iszol és eszel. Ezzel nem akar rosszat, sőt igaza van! Ne igyál cukros üdítőket, válassz inkább ásványvizet vagy limonádét cukor nélkül.

A mamád csak jót akar neked.

2016. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok kimondotan duci a 145cm-hez jönn 42kg csak nekem minden a hasamon látszika meg de ezt genetikailag örököltem. Amúgy nem értem mk baja velem barátnőim szerint kedves, megértő vagyok. Nem öltözök kirívóan sokat olvassok és nagyon csendes vagyok. Tanulásommal sincs baj jó tanuló vagyok.
2016. jún. 19. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!